“Predivan ambijent u prirodi.”
Komentar o hotelu Lana Korana Restoran

Lana Korana Restoran
Rangiran na 50. mestu od 61 Restorani u Karlovac
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent u prirodi. Brza uslužnost konobara i fina kava ☕️
Djeca mogu uzivati na igralištu dok roditelji piju kavicu :)

Hvala korisniku ineska1995

Komentar je napisan: 18. mart 2018.

Jeli smo dnevni menu s juhom i glavnim jelom za fer cijenu. Hrana je OK, a usluga bi mogla biti malo brža i organiziranija. Pogled na rijeku je odličan i svakako bi prepuručio za obiteljski ručak.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku MG01CRO
Komentar je napisan: 27. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Isli smo na izlet i rucak u Karlovac. Bilo nas je 8 i 3 male djece.Ne znas je li gora hrana ili osoblje. Pilatina je bila kisela (citaj pokvarena), a salata ne oprana. Sve u svemu izasli smo gladni i razocarani.
Vise se ne vracamo! I nikako ne preporucamo!!!!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Vedrana S
Komentar je napisan: 17. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

U vrijeme ručka nije radila kuhinja jer je gazdarica imala sadtanak s kuharima. U jeku turističke sezone. Katastrofa.

1  Hvala korisniku 872renatos
Komentar je napisan: 28. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lana Korana Restoran gledali su i

Karlovac, Karlovac County

Lana Korana Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!