“Divno iskustvo”
Komentar o hotelu Restoran Kalvarija

Restoran Kalvarija
Rangiran na 1. mestu od 61 Restorani u Karlovac
Komentar je napisan: 18. novembar 2020.

Na povratku sa Plitvica, odlucili smo stati u Karlovac na veceru vidjevsi odlicne recenzije ovog restorana.
Suprug je jeo patku sa mlincima i slatkim zeljem, nikada bolje mlince i patku nismo jeli. Ja sam se po preporuci osoblja odlucila za teleci confit sa zapecenom palentom, jednostavno savrseno, mekano i ukusno.
Restoran je sarmantan i ugodan, otvoreni kamin daje dodatnu toplinu i atmosferu.
Svakako nezaobilazno mjesto ako ste u blizini.

Hvala korisniku KUZMZ

Komentar je napisan: 30. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ja sam ugodno iznenađen s dobrom atmosferom, izvrsnom hranom, osobljem. Sve moje preporuke i opet cu tamo na neki dobar nedjeljni rucak.

Hvala korisniku 230elzac
Komentar je napisan: 18. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Ugodan ambijent i atmosfera, više od očekivanog, prezentacija hrane, osoblje, vrlo pohvalno, tradicija

Hvala korisniku MISLAVP15
Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Sve pohvale posluzi na izdvojenom vremenu za prezentaciju menija.Hrana inovativna i tradicionalna na istom tanjuru. Domaći ambijent i ugodna glazba.Mjesto na koje se poželiš vratiti

Hvala korisniku JadrankaPetar
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Uzivali smo u tako dobroj hrani, posluzenoj od tako strucnog i ljubaznog osoblja u tako ugodnom ambijentu. Svi bi ugostitelji trebali doci k Vama da vide kako se priprema i posluzuje kvalitetna hrana po pristupacnoj cijeni.
Uljepsali ste nam dan, vidimo se opet!

Hvala korisniku Snjezana L

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Kalvarija gledali su i

Karlovac, Karlovac County

Restoran Kalvarija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!