“Ambijent”
Komentar o hotelu Bistro Kastel

Bistro Kastel
Rangiran na 2. mestu od 65 Restorani u Karlovac
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Iako je ovdje hrana u drugom planu i sve je podređeno ambijntu, hranq je vrlo ukusna i bogata, fino dekorirana

Hvala korisniku jerkom156

Komentar je napisan: 8. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Tako lijepa lokacija za smještaj ovog restorana, prava je šteta da nije usluga i kvaliteta na boljoj razini!
Razumljivo je da u velikoj gužvi nije mogućnost da se jelo brzo izbaci ali baš da se čeka 2 sata ( doslovno ) i nije neka fora, niti je prihvatljivo.
Definitivno kuhara obučiti šta znaci ispeci biftek “Medium” jer ovo je bilo daleko od “Medium”, više je bilo “Well Done”
P.s. nismo samo mi čekali tako dugo hranu već i stolovi oko nas.

Hvala korisniku 122dejana
Komentar je napisan: 17. jun 2019.

Lijepi restoran koji je pao na ispitu,
Ovaj lijepi restoran u lijepom ambijentu Starog grada Dubovca ,
nema ljudskih i organizacijskih potencijala primiti grupu od petnaestak ljudi.
Zašto onda to rade nije mi jasno. Iako je grupa najavljena puno prije, oni su bili nespremni.
Na predjelo se čekalo preko četrdeset minuta od dogovorenog. Umjesto isprike osoblje se opravdava da svi kasne? i nisu vidjeli problem , ni u tome da se između predjela i glavnog jela čekalo pola sata.
Hrana je prosječna , iz jeftinih namirnica riža i svinjska rebarca i domaći kruh star par dana.(ali to je stvar osobnog ukusa).
Problem ovog restorana je i osoblje , koje nije u nijednom smislu stručnom profesionalnom ni kondiciskom spremno primiti grupu ljudi.
U ovom restoranu neće se pojaviti šef sale ili vlasnik i zaželjeti vam dobar tek.
Iskrena preporuka ako vas ima više od četvero ne idite u ovaj restoran.

1  Hvala korisniku Verni V
Komentar je napisan: 13. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent...posluga...hrana...jednostavno i odlično.Steak savršen...svinjska rebra se tope u ustima...Mala zamjerka temperaturi Matoševičeve malvazije.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Toni J
Komentar je napisan: 29. septembar 2018.

Draga i ja, savršeno. Idemo opet. iz zagreba smo, išao sam kao dijete i kasnije ali nikad to nije bilo to. sad je...to baš to.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Vanja Zlatovic Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Kastel gledali su i

Karlovac, Karlovac County

Bistro Kastel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!