TripAdvisor
Ostrvo Korčula
Postavi
Prijemno sanduče
Pretraži

“Pizza uz more i zidine”
Komentar o hotelu Pizzeria Tedeschi

Pizzeria Tedeschi
Rangiran na 25. mestu od 209 Restorani u Ostrvu Korčula
Kuhinje: Pica
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 2. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ugodna atmosfera dobra pizza ljubazno simpatično osoblje relativno pristupačne cijene u odnosu na ostale ponudu u Korčuli svakako dobar izbor za srednje duboki džep

Hvala korisniku leo_

Komentar je napisan: 14. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Ne mogu reci da pizza nije bila ukusna,bila je i vise od toga,ali me iznenadilo da kod plaćanja ne primaju bankovne kartice...Zaista, u gradu koji vrvi od turista koji vecinom svije prohtjeve placaju karticom,a ne gotovinom,ovaj restoran trazi iskljucivo “živ novac”. Na pitanje- Zašto,dobila sam vrlo jednostavan odgovor:Zato sto nam se ne isplati placati provizije i komplicirano je.... Nadam se da ce ovaj veliki propust ispraviti...

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku 365amelam
Komentar je napisan: 15. jul 2019.

Komentar je napisan: 11. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 9. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Tedeschi gledali su i

Zrnovo, Korcula Town

Korcula Town, Ostrvo Korčula

Pizzeria Tedeschi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!