“Loša usluga”

Rangiran na 6. mestu od 21 Restorani u Kornati Islands National Park
Kuhinje: Morska hrana, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Za Hendricks tonic sam dobio krastavac s poda. Pepeljara prepuna,stolovi neuredni,konobari neobzirni,čaše i šalice prljave...

Hvala korisniku takodjerkonobar

Komentar je napisan: 1. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Nakon godinu dana se javljam i zelim da Vam se srdacno zahvalim na jako dobroj usluzi.
Jedni ste od rijetkih koje mogu da pohvalim.
Brzina konobara i prisup odmah nakon pristajanja nasim katamaranom a posebno vecera i vasi specijaliteti predjela i glavnih jela.
To je odlika vrhunske organizacije pravih ugostitelja.
Bitno je veoma da covjek moze i potrositi novac na pravi izbor
Nadam se ponovnom dolasku.
Hvala jos jednom i ostanite na tom kvalitetu.
Rado sam vas preporucio dalje
Fahret Jegic
Posjeta u junu 2019

Hvala korisniku Jeg1961
restoran_festa, Executive assistant objekta Restoran Festa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. jul 2020.

Poštovani gospodine Jegic,

od srca Vam hvala na Vašem komentaru! Najveće priznanje koju naš objekt može dobiti je zadovoljstvo i lijepa riječ naših dragih gostiju budući su upravo oni razlog zbog kojeg smo tu. Nadamo se Vašem ponovnom dolasku! Najljepši pozdrav iz Fešte!

Srdačno

Komentar je napisan: 1. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično. Hrana odlična. Usluga na najboljem nivou. Osoblje ljubazno
Sve je odlično od hladnog predjela do deserta, preko koktela i mnogo vrsta vina.
Sve preporuke.

Hvala korisniku LoveTravel736466
fe_tao, Executive assistant objekta Restoran Festa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. mart 2020.

Dragi Nemanja,

hvala Vam na Vašem sjajnom komentaru. Naš cilj je pružiti gostima najbolje, stoga smo jako sretni kada gosti prepoznaju naš trud. Hvala Vam još jednom. Nadamo se da se uskoro vidimo u Fešti!

Svako dobro,

Komentar je napisan: 10. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Lokacija i hrana jako dobra.Osoblje neprofesionalno,ne poštivanje domaćeg gosta.Sve preodređeno strancima,naš čovjek koji dođe tamo tretiran je kao građanin drugog reda.

Hvala korisniku GrandTour66871156814
fe_tao, Executive assistant objekta Restoran Festa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. novembar 2019.

Poštovani,

hvala Vam na Vašoj kritici. Jako su nam važni komentari naših gostiju, kako pozitivni tako i negativni. Iz negativnih komentara učimo i zbog njih rastemo te postajemo sve bolji. Nažalost, ovdje to nije slučaj. Evidentno je da je Vaš komentar utemeljen na neistinitim podacima te je kao takav usmjeren ka degradiranju jednog od, po riječima samih gostiju, najboljih restorana na Jadranu. Kako nam je poznato, zvali ste u naš restoran dok ste stizali pred sam restoran, niste imali rezervaciju, vrhunac je sezone i mi smo uglavnom svaki dan bukirani. Osoba s kojom ste razgovarali na telefon upozorila Vas je kako nemate rezervaciju te kako postoji mogućnost da nema mjesta za Vaš brod ali kako će pitati osobu zaduženu za raspored brodova da li ima mjesta. Procedura je standardna, uzeli smo potrebne informacije, a naš mornar Vam je rekao kako u tom trenutku nema mjesta da Vas veže standardno kao što se vežu svi brodovi. Nakon takve informacije nazvali ste nas ponovno da biste bili iznimno neugodni i drski. Potom, po Vašem trećem pozivu rekli ste nam kako ste s mornarom komunicirali na engleskom jeziku te Vas je zbog toga pustio. Nije Vas zbog toga pustio. Pojavili ste se pred mornarom na licu mjesta i on Vam je (čak i ne znajući da ste Vi ista ta osoba koja se pola sata prije raspitivala za vez) ponudio u tom trenutku jedini mogući vez, a poziciju koju je klijentu teško objasniti telefonom, svojevrsnu improvizaciju, a koja se gostu može bookirati samo kad se gostu osobno pokaže te ju on odobri. Tijekom cijele sezone naš objekt je jako posjećen, a to nije slučajno. Da zaključimo, zaista nam je žao što ste stekli pogrešan dojam o našem objektu i osoblju, vadeći stvari iz konteksta i tumačeći ih s negativnim pristupom, negativne dojmove i zaključke možemo svi mi donijeti o svemu što nas okružuje. Vama je to pošlo za rukom jer ste jednu pogrešno percipiranu stvar protumačili na Vama svojstven način, a da usporedno s time niste mogli primijetiti toliko pozitivnih stvari koje čine Feštu, a koje su našim gostima svaki dan na raspolaganju. Na taj način teško ćete se ikada igdje “odmoriti”.

Srdačan pozdrav i svako dobro,

Fešta team

Komentar je napisan: 5. jul 2018.

Restoran i samo ostrvo izgleda stvarno super! Usluga je fantasticna, osoblje ljubazno a hrana za prste polizati. Stvarno svaka cast!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku ZeljkoK112

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Festa gledali su i

Kornati Islands National Park, Šibensko-kninska županija
Otocic Ravni Zakan, Kornati Islands National Park

Kornati Islands National Park, Šibensko-kninska županija
Zadar, Zadarska županija

Restoran Festa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!