“Rucak”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Jako je pohvalno da nasi ugostitelji rade s domacim namirnicama, al isto tako potrebno je da ažuriraju svoje cjenike ako drze do renomea. Skoro sve što smo naručili sa cjenika nisu imali.
Isto tako previse smo cekali hranu. Gotovo sat vremena, prije su se posluzili stolovi koji su sjeli poslije nas a na kojima su sjedili stranci.
Sve u svemu nista specijalno, ne vjerujem da cemo opet doci.

Hvala korisniku IPA2106

Komentar je napisan: 16. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična Hrana i usluga. Cijene pristupačne i ambijent kakav treba bit u svakoj konobi.
Friška riba i fantastican crni i bijeli rižot.

Hvala korisniku 567markob
Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Pašteta ukusna, tuna super pecena i friska.Blitva , tikvice , krompir -domace,lijepo kuhano/peceno i zacinjeno. Mnogo puta sam jeo u Kalelarge i uvijek je bilo fino.Sve pohvale

Hvala korisniku 960nikolaj
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019.

Konoba je posebna u svemu: ambijent, posluga, hrana, atmosfera. U sezoni malo teže sa parkingom. Preporuka u svakom slučaju. Trebalo bi unapred rezervisati mesta.

Hvala korisniku Zoran S
Komentar je napisan: 3. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Idealno mjesto za istinske gurmane. Spiza je uvijek ugodno iznenađenje za svako nepce.....Preporucujem uz obveznu raniju rezervaciju....

Hvala korisniku Miljenko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Kalalarga gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Kalalarga – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!