“Vecera”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Extra hrana i posluga također. Ugodan ambijent i svakako bih preporucila kao izvrstan restoran u strogom centru Makarske.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku marekrivic

Komentar je napisan: 17. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran Riva mi je za 5! Ima odlicnu uslugu, fenomenalnu hranu, predivan ambijent !!! Preporucujem svima ovaj restoran zbog svjeze hrane i vrhunski dizajnirane terase!☺

Hvala korisniku mirnaps
Komentar je napisan: 12. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Naj bolja klopa u Hrvatskoj, cjene su jako pristupacne kao i usluga koja ima veliko radno iskustvo, Mislim da zasluzuje Michelinove zvijezdice

Hvala korisniku sjaj-extra s
Komentar je napisan: 11. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Jako lijepo mjesto,ugodan ambijent,vrhunska posluga i izvrsna hrana..Preporučila bih svakome tko posjeti Makarsku da svrati u Rivu

Hvala korisniku Marina N
Komentar je napisan: 11. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ugodan ambijent,osoblje vrhunsko,ne znam tko je educirao kuhare, ali treba probati i ocijenit hranu...hvala na preporuci prijatelju

Hvala korisniku Saša Š

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Riva gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Riva – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!