“Ručak”

Rangiran na 1. mestu od 107 Restorani u Makarskoj
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Jako lijep restoran na rivi. Hrana je bila jako ukusna (i više od toga). Osoblje također jako ljubazno i pristupačno.Vraćamo se opet! :)

Hvala korisniku anaaM8696HK

Komentar je napisan: 20. jul 2020.

Nekoliko puta sam bio u ovome restoranu i mogu priznati da sam se odusevio svaki put. Danas sam bio sa djevojkom te smo pojeli riblju platu. Mala orada , lubin skampi sve je bilo jako frisko. Usluga je profesionalna i sarmantna. Ambijent ostavlja bez rijeci, idealno za sve prigode pogotovo za romanticne vecere. Definitivno za preporucit i sigurno se vracam. Restoran kako bi bi svaki trebao izgledat

Hvala korisniku blazen1996
Komentar je napisan: 16. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hvala na vrhunskom gastronomskom užitku i jako dobroj usluzi. Uljepsali ste nam dan. Anamaria i Marko!!

Hvala korisniku 567markob
Komentar je napisan: 5. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za rucak na najljepsoj terasi u dalmaciji,piletina sa wok povrcem tako socna i puna okusa..Pohvale osoblju i vidimo se ponovo..

Hvala korisniku mariomU6449ZQ
Komentar je napisan: 21. jun 2020.

Bili smo na rucku, odusevljeni smo, od predjela do glavnog jela, sve je bilo vrhunski. Svakamo preporucamo, top izbor!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Filip F

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Riva gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Riva – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!