“Odlican restoran sa vrhunskom hranom i terasom”
Komentar o hotelu Restoran Pizzeria Timun

Restoran Pizzeria Timun
Rangiran na 9. mestu od 107 Restorani u Makarskoj
Komentar je napisan: 30. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Jeli smo orado na zaru sa krompirom i blitvo i salatu od hobotnice, vrlo ljubazan konobar Leo si je uzeo vremena i nam otvorio ribu i izvadio kosti, odlicna gesta da si uzme vremena iako je restoran pun i ima guzvu. Hrana vrhunska i ukusna, i cijene su isto vrlo povoljne.

Hvala korisniku Matej B

Komentar je napisan: 27. jun 2020.

Vrhunski restoran sa odličnim pogledom te preljubaznim osobljem,po mom mišljenju najbolje mjesto za odličnu hranu po odličnim cijenana u Makarskoj.
Hrana je vrlo kvalitetna i preukusna,osoblje i usluga na vrhunskom nivou.
Čista petica za ovaj restoran!

Hvala korisniku tomislavm886
Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan restoran u blizini mora, sa obilnim porcijama vrlo ukusne hrane i jako ljubaznim osobljem koje izmamljuje osmijehe. 5+ !

Hvala korisniku martinas72727272
Komentar je napisan: 23. jun 2020.

Po preporuci konobara što nas je usluživao pojeli smo izvrsno predjelo - školjkice u sosu i kao glavno jelo tuna sa grila prelivena sa sosoom od kozica. Odlićno pripremljeno i profesionalno odradjeno. Ćista 10-ka za konobara Lea :) . Toplo preporućujemo.
PS I većeras se spremamo tamo :) :)

Hvala korisniku 156irisd
Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Odlično! Super lungić u umaku od gljiva. Super povrće sa žara. Jako ljubazni domaćini i usluga. Dobre cijene.

Hvala korisniku MarinaMarina9

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Pizzeria Timun gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Restoran Pizzeria Timun – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!