“Odlično ”

Restoran Peskera
Rangiran na 60. mestu od 107 Restorani u Makarskoj
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana je bila odlična, sve je bilo domaće. Posluga fantastična, definitivno se vraćamo. Počastili su nas domaćom višnjevačom, jako smo se ugodno osjećali, sve preporuke.

Hvala korisniku irisradivoj

Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ne idite na ovo mjesto.
Ambijent je koliko toliko ok.
Hrana je onako,
a usluga nikakva.
Uz riblju platu za 2 osobe smo dobili suncokretovo ulje?
Pice nam nije donjeo konobar, nego neko iz kuhinje ko se dobro osjeti na znoj i samo je lupio flasu vina i bez persiranja rekao "Evo"
Nemam obicaj da pisem
Ali sam u ovom slucaju morao

Hvala korisniku d0vlica
Komentar je napisan: 8. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Dosao sam u ovaj restoran jer ms privukao prirodni ambijent s puno zelenila. Odlucio sam se za riblji menu. Hobotnica na salatu i peceni škampi, vino po izboru vlasnika zaista su bili nesto posebno i ne znam kad sam zadnji put probao nesto tako ukusno. Hvala Peskera!

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku Matesan
Komentar je napisan: 30. jun 2019.

Komentar je napisan: 30. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Peskera gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Restoran Peskera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!