“Ponovo dobra usluga i hrana.”
Komentar o hotelu Marina

Marina
Rangiran na 17. mestu od 107 Restorani u Makarskoj
Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ponovo dobra usluga i hrana. Lokal se nalazi na odlicnoj lokaciji. Dobar izbor hrane i vina. Restoran se nalazi u samom centru grada. Cijene su pristupacne a hrana kvalitetna...

Hvala korisniku HrvojeO

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, pristupacne cijene. Uvijek se vracamo na ovo mjesto. Preporuke i zbog lokacije jer se nalazi na samoj rivi u srcu Makarske. Usluga je na visokom nivou konobari su profesionalni a hrana odlicna.

Hvala korisniku HrvojeO
Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Bila sam na veceri sa svojom obitelji, jeli smo svi razlicito i svi smo bili odusevljeni, nekoliko nas je jelo ribu a ostali meso! Osoblje je takoder jako ljubazno i profesionalno odraduju svoj posao. Ukratko, restoran Marina bi preporucila svima

Hvala korisniku darija p
Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila odlična,osoblje ljubazno i nasmijano,bifteci i peka nikad bolji.
Jedno od rijetkih mjesta sa domaćon hranom.

Hvala korisniku ercegimmobiliam
Komentar je napisan: 3. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

zelo dobra hrana in prijazni lastniki❤️
Usluzno osoblje, hrana ukusna s predivnim pogledom na more!!

Hvala korisniku laguna1507

Putnici koji su gledali informacije o mestu Marina gledali su i

Makarska, Splitsko-dalmatinska županija

Marina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!