Expedia.com
eDreams
Booking.com
Priceline
Prikaži svih 12 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
1.980 rezultata
2025 od 1.980 komentara
Komentar je napisan: 30. jul 2017.

Lijepo i topolo more, odlicni bazeni, odlican smjestaj i puno sadrzaja za djecu. Pohvala animatorskom timu koji vodi događanja za djecu. Lijepo uređen okoliš. Mnostvo djecjih igralista. Uglavnom, odlicno provedeno ljetovanje

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku miroslavf407
Komentar je napisan: 20. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Svaka pohvala koja mi trenutno pada na pamet nece dovoljno opisati kako se tu osjecamo. Preko samog kampa, kompletnog osoblja, plaza, bazena, raznih terena, zanimacija i animacija je prva liga. Ovo je pravi raj za djecu, no i mi roditelji imamo vremena za opustanje i uzivanje sto posebno pohvaljujem i zahvaljujem kompletnom animatorskom timu koji daje posebnu car cijelom resortu. Od prve do zadnjeg su svi divni i prekrasni mladi ljudi, susretljivi i druzeljubivi i djeca ih naprosto obozavaju i uzivaju u svim aktivnostima, druzenjima i predstavama. Sigutno se vracamo ponovno i ja i moja kcer preporucamo ovo mjesto za pravi obiteljski odmor. Uzivancija zagarantirana....

Hvala korisniku romana_sve
Komentar je napisan: 20. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Svaka pohvala koja mi trenutno pada na pamet nece dovoljno opisati kako se tu osjecamo. Od samog kampa, preko svog osoblja, plaza, bazena, zanimacija i animacija je prva liga. Resort pruza jako puno toga za djecu sto je i prvi razlog naseg dolaska, no mozemo se i mi roditelji opustiti i uzivati i za te trenutke posebno pohvaljujem kompletan animatorski tim, od prve do zadnjeg su prekrasni, susretljivi i daju posebnu car i unose radost u cijeli kompleks. Definitivno se vracamo ponovno i od srca preporucamo i ja i moja kcer da je ovo pravo mjesto za odmor.

Hvala korisniku romana_sve
Komentar je napisan: 14. jul 2016.

Več u dolasku nije bilo nikakvih problema, u roku od deset minuta imali smo ključ našeg apartmaja. Apartma je bio na takvoj lokaciji, kako smo napisal da želimo imat. Apartma je bio čist i uredan. Moram pohvaliti i osoblje, koje uređuje apartmaje i okolinu, kad se ujutro probudiš i ideš kroz naselje sve je uređeno i sređeno. Lokacija apartmajskog naselja je odlično, bili smo nastanjeni u malom starijem delu, gde su još borova stabla, koje nude ugodnu sjenu. Jedinu bi imao primedbe na gnjavažu biciklista i drugih prometala što voze po naselju , pa moraš biti stalno na oprezu sa malom decom, da ti jih ne pregaze.

Datum boravka: jun 2016.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku 311franct
Komentar je napisan: 28. februar 2020.

Datum boravka: maj 2019.
Zaton_Holiday_Resort, Guest Relations objekta Zaton Holiday Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. mart 2020.