“Hrana je dobra ali Ne preporučam odlazak sa psima”
Komentar o hotelu Konoba Studec

Konoba Studec
Rangiran na 1. mestu od 34 Restorani u Novom Vinodolskom
Kuhinje: Morska hrana, hrvatska, jela sa roštilja
Pogodno za: lokalna kuhinja, velike grupe
Pogodno za: lokalna kuhinja, velike grupe
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Hrana je dobra ali ne preporučam odlazak sa psima. Jako neugodno iskustvo koje ne bi ponovila ! Osoblje je ljubazno

Hvala korisniku Samodoll

Komentar je napisan: 24. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Konoba je okružena vinogradima po ljetu je uvijek malo hladnije nego na samom moru, hrana je izvanredna osoblje profesionalno i ljubazno a cijene normalne... Tople preporuke svima!

Hvala korisniku marinbab
karmenb2015, Marketing objekta Konoba Studec, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jul 2020.

Hvala.

Komentar je napisan: 21. septembar 2019.

Ovo šta smo dobili servirano kao t-bonsteak min 500gram Nema nikakve veze sa steakom.Kao prvo čiste vage bilo je možada 250 grama a kvaliteta mesa samo za one koji vole Žvakat.Cijena nije ni bitna ako dobiš kvalitetu,ali ovo je bilo daleko od kvalitete.Za kraj kao ne prima mi karticu navodno greška u komunikaciji,šta to znaći nemam pojma.Dojam je bio da su nas kao domaće goste tretirali kao manje vrijedne.Isti slučaj dogodio nam se na otoku Iloviku.Dotakli smo dno dna,na žalost.
Klaic Nenad Čakovec

1  Hvala korisniku KlaicN

No comment, ali hvala.

Komentar je napisan: 24. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Bribirski medailoni, umak od povrće dosta kisli, iznenađio je meni sir za sendvič příliš kyselá omáčka z papriky, rajčat a cibule, proč plátkový sýr ze sáčku ? Soufle od čokolade....nije sufle, je mufin

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku janao436
Komentar je napisan: 3. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je odlican. Hrana je jako fina.
Osoblje je brzo i ljubazno.
Sve je super.
Preporucujem svima ovaj restoran

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 125gita

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Studec gledali su i

Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Crikvenica, Primorsko-goranska županija
Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Konoba Studec – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!