“Roštilj”
Komentar o hotelu Konoba Studec

Konoba Studec
Rangiran na 1. mestu od 34 Restorani u Novom Vinodolskom
Kuhinje: Morska hrana, hrvatska, jela sa roštilja
Pogodno za: velike grupe, lokalna kuhinja
Pogodno za: velike grupe, lokalna kuhinja
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Odličan roštilj. Jako dobro pripremljeno meso i mnogo salate. Preporučam!!
Mediteransku hranu nisam probala.
Ambijent je lijep, posebno ako želite biti vani, u prirodi.

Hvala korisniku IvanaS1482

Komentar je napisan: 16. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Bili smo ovdje nekoliko puta, uvijek redovito dolazimo i bilo je uvijek odlično, za svaku preporuku. No nažalost sinoć veliko razočarenje. Velika gužva , pun restoran je očito preveliki zalogaj za osoblje koje se ne nosi time baš najbolje. Te im višak posla zabranjuje očito smiješak na licu i pravu ugostiteljsku pažnju svakom gostu podjednako. Stekao sam dojam da si važniji gost ako si stranac i ako vas je više, iako je moj pun novčanik vapio za time da ga isprazne, oni to nisu znali niti htjeli učiniti.
Svrstali su se time u samo još jedan od brojnih takvih sličnih restorana na našoj obali.
Šteta jer imali su perspektivu biti drugačiji, no treba tu još dosta ugostiteljske edukacije i europskih manira doobrih konoba i restorana.
Moraš raditi organizirano, pa ako možeš i ovako s nakrcanim restoranim i nikad nauštrb kvalitete, ako želiš dugoročno graditi ime. Glad za zaradom i rad odn. odrađivanje ovako “na traci” , kao u nekoj menzi, je loše.

Dokaz je to kako kvantiteta utječe na kvalitetu kod nas.

Do neke pažnje osoblja da nas uopće zapaze, dok mi nervozno iščekujemo da nas se primijeti...da nam ponude jelovnik, pa dok nismo dobili aperitiv i vodu trebalo je 30tak minuta.
Već tada sam imao osjećaj da neće biti dobro i da neće biti očekivano. :(

Iako smo bili samo nas dvoje došli smo s namjerom potrošiti dosta para jer smo htjeli hedonističku večeru. Pucali smo na riblji menu, predjela, glavna jela..no na menu samo orada i brancin??? Školjke ništa,..škampi ništa..dakle od naziva “konoba” ništa.

Osoblju se samo žurilo, tako da prodiskutirati malo o meniju, traziti preporuku od osoblja nije imalo smisla jer se vidjelo da nema baš želje za takvim pristupom gostu.

Nažalost je sve završilo nekakvom blijedom malenom oradicom na žaru i jako lošim prekuhanim, možda samo podgrijanim šurlicama sa tobože škampima. Mislim da tobože jer nisam uspio u porciji izbrojati niti 5 tih životinjica koje su prije slicile kozicama nego škampu. To je jelo bilo nejestivo, tako da smo tražili drugo jelo , odn. popravni ispit u crnom rižotu, koji je bio nešto bolji, no sve ovo prije je već pokvarilo dojam i volju za uživanjem u toj večeri. Na kraju smo samo htjeli što prije otići od tuda, isprati gorak okus negdje drugdje, no i na račun smo opet morali čekati 10tak minuta. Sve u svemu , razočarenje za nas koji smo često u ovom dijelu te time redoviti gosti, tako da sad to više nismo i nećemo biti i tražimo za ubuduće drugo mjesto za naša hedonistička nepca i uživanje u kvalitetnoj hrani i gostoljubivosti restorana i osoblja.

Hvala korisniku U8043RFroberte
karmenb2015, Owner objekta Konoba Studec, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. avgust 2020.

Bas mi je žao da je Vaš doživlja Konobe koju inače u većini slučajeve svi dožive kao mjesto koje ih opusti i gdje se osjećaju dobro došli, međutim ovo je očito bio jedan od onoh dana kada nam baš ne ide jer je došlo do nesporazuma sa rezervacijama te je u jednom trenutku bilo previše gostiju. Istina bilo je kako ste napisali, ali se zaista trudimo da svakome pružimo što ljepši doživljaj.
Žao nam je da u Vašem slučaju nije isto tako bilo.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Hrana je dobra ali ne preporučam odlazak sa psima. Jako neugodno iskustvo koje ne bi ponovila ! Osoblje je ljubazno

Hvala korisniku Samodoll
Komentar je napisan: 24. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Konoba je okružena vinogradima po ljetu je uvijek malo hladnije nego na samom moru, hrana je izvanredna osoblje profesionalno i ljubazno a cijene normalne... Tople preporuke svima!

Hvala korisniku marinbab
karmenb2015, Marketing objekta Konoba Studec, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jul 2020.

Hvala.

Komentar je napisan: 21. septembar 2019.

Ovo šta smo dobili servirano kao t-bonsteak min 500gram Nema nikakve veze sa steakom.Kao prvo čiste vage bilo je možada 250 grama a kvaliteta mesa samo za one koji vole Žvakat.Cijena nije ni bitna ako dobiš kvalitetu,ali ovo je bilo daleko od kvalitete.Za kraj kao ne prima mi karticu navodno greška u komunikaciji,šta to znaći nemam pojma.Dojam je bio da su nas kao domaće goste tretirali kao manje vrijedne.Isti slučaj dogodio nam se na otoku Iloviku.Dotakli smo dno dna,na žalost.
Klaic Nenad Čakovec

1  Hvala korisniku KlaicN

No comment, ali hvala.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Studec gledali su i

Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Crikvenica, Primorsko-goranska županija
Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Konoba Studec – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!