“Pizzeria”
Komentar o hotelu Pizzeria Nava

Pizzeria Nava
Rangiran na 3. mestu od 34 Restorani u Novom Vinodolskom
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Jako dobra pizza, točno onakva kakva treba biti. Tanko tijesto, odlično pečena i jako velika. Preporučam!

Hvala korisniku IvanaS1482

Komentar je napisan: 11. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje je bilo vrlo ljubazno. Malo smo duže čekali hranu, ali bilo je dosta ljudi, tako da su to opravdali gužvom. Hrana je prosječno dobra, nije bilo zamjerki. Cijene su na razini restorana na moru. Nisu previsoke.

Hvala korisniku Boris M
Komentar je napisan: 25. avgust 2020.

Naručili smo dvije pizze. Bile su jako dobre. Velike porcije za prihvatljivu cijenu. Ljubazno osoblje

Hvala korisniku Seni12345
Komentar je napisan: 21. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Pizze odlične, lokacija odlična.
Ocijena 4 jer nedostaje lagana glazba na terasi i malo bolja organizacija konobara.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku polinho10
Komentar je napisan: 14. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odlicno! Porcije su velike, hrana ukusna. Atmosfera opustena. Osoblje ljubazno. Cijene prsječne.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Akinom2408

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Nava gledali su i

Novi Vinodolski, Primorsko-goranska županija

Pizzeria Nava – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!