“Odličan ručak”
Komentar o hotelu Kod Baranjca

Kod Baranjca
Rangiran na 13. mestu od 58 Restorani u Osijek
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Odlična plata puna friške ribe, ukusno spremljene i predivno poslužene. Osoblje restorana ugodno i opušteno.

Hvala korisniku Domigoj

Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

..da smo pojeli jedan od najboljih fiševa zadnjih godina i svi se slozili u tome.Za restoran novijeg datuma već se moze reći da dobiva ‚dušu‘ stare tradiciononalne baranjske čarde čemu svakako doprinosi brizno i marljivo vodjen posao od vlasnika što se osjeti na najbitnijem..na prvim zalogajima...

Hvala korisniku Slawen
Komentar je napisan: 17. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Osoblje ekspresno i veoma ljubazno, dugo nismo susreli tako profesionalno osoblje.
Klopa odlična, ukusna, taman termički obradjena, začinjena dovoljno, za svaku pohvalu. Nismo uspjeli ni jednu zamjerku pronaci. Fiš koji je srednje ljut meni je bio fantastican, dok moja muska “bolja” polovica je ronila suze :) i iako ne podnosi ljuto, pojeo je jer mu je bio odlican.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku 758martinav
Komentar je napisan: 22. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od najboljih ribljih restorana u slavoniji i srijemu.Sva jela su odlicno pripremljena i procije su obilne.Cijene isto normalne tako da se svakako isplati posjetiti ovo super mjesto,pogotovo s obitelji.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku 217branimirf
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kod Baranjca gledali su i

Osijek, Osijek-Baranja County

Kod Baranjca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!