“Uvijek ugodno društvo i svjež sladoled”

Slastičarnica-zdravljak Orijent
Rangiran na 35. mestu od 59 Restorani u Osijek
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Uvijek kada dođemo tamo, dočeka nas osmijeh jer smo vlasnik i ja dobri prijatelji. O ponudi kolača i sladoleda ne moram ni pričati jer je dokaz kvalitete 20 vrsta sladoleda kojih ima preko ljeta. Kako sam kaže, ljeto je za sladoled a zima za kolače. Naravno, novo uvedena usluga online narudžbe za kolače je super jer uz par klikova se može naručiti kolač koji vas može dočekati spreman za konzumaciju u objektu ili da ga ponesete.
Uz to, veliki izbor kava, napitaka i sokova je također dostupan u objektu. Svakako je za preporuku kada vam je potrebno osvježenje u ove vruće dane.

Hvala korisniku retonja
Komentar je napisan: 8. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Slastičarnica-zdravljak Orijent gledali su i

Osijek, Osijek-Baranja County

Slastičarnica-zdravljak Orijent – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!