“Poor vegetarian offer”

Kod Ruze
Rangiran na 2. mestu od 59 Restorani u Osijek
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 18. decembar 2019.

Konobar je bio ljubazan, ambijent ugodan izuzmemo li nespretan odabir glazbe. Na karti se ne nudi gotovo ništa vegetarijanski. Napravili su mi jelo koje se ne nalazi u ponudi pa nisam mogla znati što ću zapravo uopće jesti. Lijepo da su voljni napraviti iznimku, ali u 21.st., bez obzira što se nisu profilirali kao vege friendly restoran, trebali bi misliti i na takvu ponudu. Sigurna sam da postoji nešto u skladu s ostatkom ponude, prikladno za vegetarijance. Porcije su solidne, cijene također.

1  Hvala korisniku Lucijaapple

Komentar je napisan: 4. novembar 2019.

Dobra atmosfera, konobar odlican, ali meso (file crne svinje) je bilo preprepreprepeceno! Steta, ovo je 3 put sto idem kod njih na veceru al kuhar nezna ispeci meso jer bas svaki put bude prepeceno! Pod hitno u skolu ili promijeniti konobar jer unistava sav dojam!

Hvala korisniku Dario_21987
Komentar je napisan: 31. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrhunski restoran! Ljubazno osoblje, prihvatljive cijene, unikatan ambijent, ukusna hrana... Preporučam!

Hvala korisniku BmwGirlZg
Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Sve super.Dosli po preporuci prijatelja. Hrana odlicna,usluga odlicna.Cijene pristupacne.Preporucujem svima.

1  Hvala korisniku Dbk75
Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Ukusna hrana..porcije obilne..cene pristojne a osoblje veoma ljubazno..kad poručite hranu..dok ne stigne..prijatno nas je iznenadilo serviranje dva umaka..od slanine i drugi od čvaraka sa domaćim hlebom..vrlo su ukusni..

1  Hvala korisniku SlavkaProdanovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kod Ruze gledali su i

Osijek, Osijek-Baranja County

Kod Ruze – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!