“Savršenstvo”
Komentar o hotelu Karaka

Karaka
Rangiran na 14. mestu od 58 Restorani u Osijek
Kuhinje: mediteranska, centralnoevropska, međunarodna, hrvatska
Pogodno za: porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, švedski sto, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Naručili smo Baranjski ručak za 4 osobe (komotno se najedu 5) i pizzu capriciosu. Meso je fantastično, kobasica blago dimljena, među boljim ikad probanim, pljeskavica fantastična, zapečeni grah kruna ovom jelu, povrće iz woka možda čudan prilog, ali taman za ženskog člana ekipe, nije ostala ni mrva na pladnju, kajmak, pečene paprike, restani krumpir...i to nije sve, ali sve je taman začinjeno, sočno i fino. Lepinjice ubojice, čuvajte ih se jer ćete inače meso nositi u doggy bagu. Odlična domaća šljiva i višnja, Korlat Cabernet Sauvignon taman sjeo na sve to, pohvala za vinsku kartu. Osoblje za deset, bez primjedbe.
Prvaci su u brzini pripreme jela i usluge.
Vraćamo se ponovo i to već sutra!

Hvala korisniku 415augustab

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Odlicna slavonska hrana, rostilj je bio prvoklasan. Moja topla preporuka. / Excellent food, BBQ was first class. Try it!

Hvala korisniku mirtar594
Komentar je napisan: 24. avgust 2020.

Ne idite u ovaj restoran! Bio sam u restoranu prošle godine. Umjesto čaše crnog vina dobio sam kaljužu iz Drave. A konobar me uvjerava da je to frankovka iz Belja?! Konobari varaju vlasnika, prodaju nečije vino-smeće pod svoj račun... Iako je prošlo već godinu dana (možda i više) - ostalo je loše sjećanje.
NIKAD VIŠE U KARAKU!!!

1  Hvala korisniku LoveTravel816067
Komentar je napisan: 19. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Narucili smo piletinu.
Muzeva je dosla sirova iz nutra, vratio je i napravili su drugu. Dok je on dobio drugu moja hrana i njegov prilog su bili hladni.
U znak isprike su nam ponudili JEDNE palacinke po pola...nismo uzeli.
Za mene nikad vise tamo.

Hvala korisniku irena1987_os
Komentar je napisan: 21. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana sve pohvale kuharima. Jeli smo platu mesa i vegetarijanski rižoto. Sve pohvale uživali smo..

Hvala korisniku 21matejm

Putnici koji su gledali informacije o mestu Karaka gledali su i

Osijek, Osijek-Baranja County

Karaka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!