“Mario”
Komentar o hotelu Pizzeria Diablo

Pizzeria Diablo
Rangiran na 60. mestu od 184 Restorani u Poreču
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Odlična pizza. Restoran je uređen kao da ste u srcu Italije. Čistoća je zadovoljavajuća, a osoblje vrhunsko. Obavezno posjetiti

Hvala korisniku PineroA

Komentar je napisan: 4. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Teška katastrofa. Tjesto debljine papira, sastojci najniže moguće kvalitete. 50 kuna za pizzu koja ne vrijedi ni 5 kuna.
Jedna od najgorih pizza koje sam ikad probala! Zaobiđite ovo.

1  Hvala korisniku 539matejab
Komentar je napisan: 20. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Dobra klopa. Cijena osrednja. Porcije taman. Mislio sam da je pizza pre tanka ali ispalo je da sam kuči došao sit a ne prejeden kao kad jedem pizzu kod konkurencije.

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku Marin T
Komentar je napisan: 11. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Možda i najgora pizza koju sam ikada pojeo. Ja i cura, dvije pizze. Jedna 4 sira+salama i jedna pizza s pomidorima i rikolom. Piva točena 0,5l i cedevita. 147 kn račun. Od 4 vrste sira bilo je jedva dvije. Tijesto debljibe čipsa majke mi. Sve štedljivo a skupo i bezukusno. Užas. Zaobiđite širokim lukom.

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku Elvinho E
Komentar je napisan: 6. april 2018.

Nakon ponovne promjene vlasnika posjetili smo ovu pizzeriju. Pizza je ukusna, pogotvo mi se svidjelo tjesto ali za primjetiti je da su porcije dosta male za mušku odraslu osobu, a

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku FinaGuza

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Diablo gledali su i

Pizzeria Diablo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!