“Bez greške”
Komentar o hotelu Sv Nikola

Sv Nikola
Rangiran na 10. mestu od 183 Restorani u Poreču
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Rucak s dnevne ponude 99 kuna, predjelo skoljke, glavno jelo lignje na zaru s blitvom, desert mus od bijele cokolade s kokosom i sumskim vocem. Sve jako ukusno i s obzirom na kvalitetu, uslugu i lokaciju vrlo pristupacno. Vrlo ljubazno osoblje, na kraju su me pocastili rakijom na racun kuce. Na rivi obicno budu restorani koji za visoke cijene nude prosjecnu hranu. Ovaj restoran kroz dnevne menije za rucak jako kvalitetnu hranu nudi za pristupacnu cijenu. Odlican value for money.

1  Hvala korisniku Ilija J

Komentar je napisan: 7. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Slucano na putu u kroz Istru smo zastali u restac...poglavito jer smo culi da su ljubimci dobrodosli. Docekao nas je gazda koji je pozelio dobrodoslicu i konobar koji je mlad ali profesionalan kao da godinama radi u vrhunskom restoranu. Hrana ono kaj smo probali je savrsena isto tako i deset za svaku pohvalu.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Maja S
Komentar je napisan: 9. novembar 2019.

Komentar je napisan: 5. novembar 2019.

Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sv Nikola gledali su i

Sv Nikola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!