“Izvrsno”
Komentar o hotelu Sv Nikola

Sv Nikola
Rangiran na 10. mestu od 183 Restorani u Poreču
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila vrhunska i odlična, usluga i podluživanje izvanredni. Od vlasnika i konobara je bilo pažnje baš onoliko koliko treba! Super zadovoljni smo bili.

Hvala korisniku Nucapro

Komentar je napisan: 6. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Poštovani, inače nemamo naviku ostavljati recenzije općenito,medutim, vaše gostoprimstvo nas je krajnje očaralo, ali ono što nas je najviše zadivilo je bio trenutak kada nam se osobno došao predstaviti i sam vlasnik restorana gosp. Nikola te nam rekao da je iz Grubišnog polja, ako sam dobro zapamtio isprike, i zaželio nam ugodan ostatak večeri. Ovom porukom sam samo htio naglasiti da postoje još ljudi koji cijene takve sitne geste kojima se gost osjeća posebno, jer ostavši neko vrijeme shvatili kako je gosp. Nikola došao samo za naš stol te nas pozdraviti. Ovim putem bismo htjeli dati do znanja drugima da dodu upravo u vas restoran i kako se vidimo dogodine sigurno...lijepi pozdrav Par iz Zagreba i Cresa

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku petramu13
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Super restoran brza usluga odlični ljudi hrana i personal na nivou restorana sve pohvale vrijedi posjetit

1  Hvala korisniku matijam518
Komentar je napisan: 16. januar 2019.

Vrlo usluzno I profesionalno osoblje, vrhunska hrana. Kod izbora vina necete pogresiti ako za savet pitate konobara

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku Sladjana K
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Rucak s dnevne ponude 99 kuna, predjelo skoljke, glavno jelo lignje na zaru s blitvom, desert mus od bijele cokolade s kokosom i sumskim vocem. Sve jako ukusno i s obzirom na kvalitetu, uslugu i lokaciju vrlo pristupacno. Vrlo ljubazno osoblje, na kraju su me pocastili rakijom na racun kuce. Na rivi obicno budu restorani koji za visoke cijene nude prosjecnu hranu. Ovaj restoran kroz dnevne menije za rucak jako kvalitetnu hranu nudi za pristupacnu cijenu. Odlican value for money.

1  Hvala korisniku Ilija J

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sv Nikola gledali su i

Sv Nikola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!