TripAdvisor

Komentar o hotelu Restaurant Spinnaker

Restaurant Spinnaker
Rangiran na 6. mestu od 188 Restorani u Poreču
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Komentar je napisan: 14. septembar 2019.

Nakon putovanja Istrom došli smo do Poreča i odlučili sjesti u na lijepu
terasu restorana Spinaker. Međutim nismo bili oduševljeni cijenom za ono što se nudi, dugo putujemo imamo puno boljih restorana za cijenu i uslugu. Porcije tako, prezentacija naučena i samo izreferirana. Konobar želi biti u centru pozornosti, sve usmjeri na sebi, nije nam se zasviđao. (čini mi se Dubrovko).

1  Hvala korisniku Englesk

Komentar je napisan: 13. septembar 2019.

Nismo bili zadovoljnim uslugom i cijenom. Nije na nivou onoga što nudi.Jeli smo u puno kvalitetnijim restoranima. Konobar se trudi biti u centru pažnje, izgledao odsutno. Čini mi se Dubravko, dok je konobarica za susjednim stolom bolje prezentirala hranu.

Hvala korisniku Ujedinjeno
Komentar je napisan: 4. septembar 2019.

Svaka čast odlična hrana i odlična usluga vrlo ljubazni osoblje uljepšati ste nam boravak u Poreču!!

Hvala korisniku Ivana R
Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Izvrsna hrana i neverovatno ljabazno i predusetljivo osoblje.
Svako jelo, pocev od supe pa do glavnog jela "eksplozija ukusa".
Ako ste u Istri obavezno ih posetite.

Hvala korisniku MikiZ72
Komentar je napisan: 20. jul 2019.

Odlična hrana, usluga je bila fenomenalna. Sve pohvale kuharima. Drago mi je što smo se za naše druženje baš odlučili za ovaj restoran. Samo tako nastavite.

Hvala korisniku Nikolina V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Spinnaker gledali su i

Restaurant Spinnaker – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!