Komentar je napisan: 24. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sve super-apsolutno savrseno mjesto za odmor sa porodicom..
Boravili smo u Apartment Garden Suite i prezadovoljni smo,jako je cisto i uredno...
Hrana u Hotelu super-izbora za sve...
Plaza u blizini hotela 3 min-pjescana,betonska ili sitni kamen..
Bazen u sklopu Hotela, Vila ili Apartmana je super i za djecu i odrasle...
Puno zabave na bazenu sa animatorima prije podne( za odrasle fitnes,za djecu igre sa animatorima vani ili u igraonici) i navece jako zanimljive animacije isto za djecu -jednostavno djeci nije bilo dosadno sto je nama roditeljima bilo super...
Jedina mana ove godine u odnosu na prethodne godine je manjak animatora ...
Hvala timu - Doris, Tin, Maria i Tarisa sto su bili tu da zabave nas i nasu djecu al mislim da im je potrebno jos animatora da im pomogne jer broj gostiju je prevelik...
Rado cemo doci i sledece godine i preporucili bi Hotel Park Laguna svima...

Hvala korisniku 614enisas
Komentar je napisan: 22. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Super se provodimo u ovom resortu. Nemamo se na sto zaliti. Hrana je ukusna bazeni su odlicni usluga je izvrsna. Posebno hvala animaciji I njihovim brojnim programima. Tin Marija Tarisa I Doris su odlicni. Kako za djecu tako I za odrasle. I u ovo vrijeme korone program im je u isto vrijeme siguran i zabavan. Vidimo se opet.

Hvala korisniku bo_ana_968
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Sve pohvale, djeca prezadovoljna. Mi Kao roditelji zadovoljni. Snack spreman. Djeci odlicno u Kids Clubu. Higijena na razini. Svaki dan drugi program, odlicno! Tin Doris Tarisa Marija odlicno energija. Hrana i smjestaj super takodjer.

Hvala korisniku muamerat2020
Komentar je napisan: 19. april 2019.

Svaka preporuka,sve je novo,čisto i uredno,osoblje ljubazno.
wi-fi radi dobro,parking se plaća 8kn dan što je fer s obzirom na konkurenciju.
Hrana i ponuda hrane odlična,a obična voda,sokovi,točeno pivo i vino gratis...u sklopu kuhinje tj. "švedskog stola"
Hotel nema svoj spa i unutarnji bazen..ali zato možete otići bilo gdje u okolici.

Datum boravka: april 2019.
Hvala korisniku Stipica L
Plavalaguna1, Manager objekta Hotel Park Plava Laguna, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. maj 2019.

Poštovani Stipica L,
Hvala Vam na posjeti našem hotelu te na izvrsnoj dodjeljenoj ocjeni. Zadovoljstvo nam je imati Vas za gosta te se nadamo da ćemo imati priliku ponovno Vas ugostiti i pružiti Vam još jedan prekrasan odmor u hotelu Park Plava Laguna.
Do tada, srdačan pozdrav iz Poreča.
Barbara Legović Kucelin,
Hotel Manager.

Komentar je napisan: 3. avgust 2018.

Predivno namještene sobe koje su vrlo prostrane, veliki i udobni kreveti, udobni jastuci. Divna terasa. Mirna okolica (bez prometa). Blizina lijepo uređene plaže. ODLIČNA hrana. Vrlo ljubazno osoblje. Super bazeni i bar uz bazen. Pohvale, zasigurno se vraćamo

Datum boravka: jul 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku F9842XJmarinak
Plavalaguna1, Manager objekta Hotel Park Plava Laguna, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. avgust 2018.

Draga Mara Z,

Hvala što ste s nama podijelili povratne informacije o vašem boravku u hotelu Park Plava Laguna.

Izuzetno nam je drago što znamo da smo ispunili vaša očekivanja. Uvijek se obvezujemo da svojim gostima pružimo najbolje za pravi godišnji odmor, a vaše pohvale su naša najveća nagrada.

U nadi da ćemo vam ponovo ugostiti u našim objektima, srdačno vas pozdravljamo!

Barbara Legović Kucelin
Hotel Manager