“Rucak”
Komentar o hotelu SteakHouse & Pub Istriano

SteakHouse & Pub Istriano
Rangiran na 26. mestu od 231 Restorani u Rovinju
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Konobar filip nas je jako ljepo ugostio i pruzio nam ugodnu atmosferu. Pizza je odlicna a meso jos bolje.

Hvala korisniku lukal436

Komentar je napisan: 8. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Osoblje za 10. Oduševljeni sve pohvale za osoblje restorane, te za hranu. Preporučam svima, vidimo se uskoro.
Pozdrav za najbolju konobaricu koja nas je uslužila i ostavila tako divan dojam na nama.
P.s. mi smo oni sto se nismo htjeli slikat, sjedili smo u kutu prebacili smo to za sljedeci put.

Hvala korisniku Ivana R
Komentar je napisan: 25. april 2019. sa mobilne aplikacije

Preslana pizza. Stede na glavnim sastojcima. Od maslina na Napolitana pizzi dobijes jednu u sredini. Na racunu uracunat domaci kruh koji nije narucen - 10 kn...Razocarana.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Ivana K
Komentar je napisan: 27. jul 2018. sa mobilne aplikacije

...prekrasno mjesto ugodne atmosfere, kako za obitelji s djecom tako i za parove. Usluga na nivou, kao i hrana i piće! Preporuke svima...

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Hrvojka S
Komentar je napisan: 30. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Ugodna atmosfera na dobroj lokaciji blizu grada. Hrana jako dobra a cijene pristupacne. Svakako bolje nego platiti vise a dobiti manje u restoranima koji su u centru grada.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku hrvojehorvat2908

Putnici koji su gledali informacije o mestu SteakHouse & Pub Istriano gledali su i

SteakHouse & Pub Istriano – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!