“Ugodan restoran Ugodno mjesto”
Komentar o hotelu Restaurant Orca

Restaurant Orca
Rangiran na 42. mestu od 233 Restorani u Rovinju
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ugodan restoran
Ugodno mjesto sa ukusnom hranom. Dobro složen meni, sa pristojnim cijenam. Konobar je donio i bokal vode. Besplatno. Respekt.

Hvala korisniku redcherry2016
zH157, General Manager objekta Restaurant Orca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. decembar 2019.

Hvala puno

Komentar je napisan: 15. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Osoblje simpaticno i ljubazno, hrana odlicna i friška,cijene okej. Imaju i parkic za djecu. Svakako cu otici opet!

Hvala korisniku mihaela569
Komentar je napisan: 19. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Imala sam tu priliku i čast da posetim ovaj restoran sa veoma dugom tradicijom. I toplo vam preporučujem da uradite isto. Uz prijatan ambijent, istinski smo uživali u večeri. Naš izbor je bio biftek i dimljena istarska kobasica sa krmenadlom, ukus fantastičan! Veliko hvala divnom osoblju, koji su učinili da veče bude posebno a mi zadovoljni! Hvala Orca, vidimo se opet!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Zorica3583
Komentar je napisan: 13. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Slučajno smo odabrali baš ovo mjesto i konobar nam je ponudio upravo gotovu teleću peku. Usluga brza, konobar ljubazan, a hrana fantastična!!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku danijela4567
Komentar je napisan: 20. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Od svježe ribe, profesionalnog osoblja i prekrasnog, mirnog okruženja... ma sve je bilo fantastično! Hvala vam na svemu i definitivno se opet vidimo!!!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Sammy01000

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Orca gledali su i

Restaurant Orca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!