“Preporuke”

Rangiran na 54. mestu od 236 Restorani u Rovinju
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Vise puta sam jela tamo, dobar restoran ali malo preskup. Najbolje sta imaju su pljukanci s tartufima i pljukanci s 3 vrste rakova.

Hvala korisniku mihaela569

Komentar je napisan: 28. novembar 2019.

Dakle,ovaj restač je fantastičan kao i njegov vlasnik i osoblje. Pravi primjer dobrog ugostiteljstva. Za svaku pohvalu. Vidjeti ćemo se zasigurno opet.

Hvala korisniku O2358TSmartinat
Komentar je napisan: 24. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo jako fino Pizze su bile jako fine i zasitne. Jeli smo pizze: Sa šunkom Cappricosa Istriana i Grcka salata

Hvala korisniku filir2019
Komentar je napisan: 30. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Lijep domaci restoran sa pristojnim cijenama i ukusnom hranom. Osoblje ljubazno. Preporucujem ribu uz domace vino. Posjetit cu ga opet

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Hartah123
Komentar je napisan: 22. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Konobari bezobrazni,spori,nezaintresirani,cijelo osoblje je pilo pivo cak i pizzajolo,narucio colu zero dobio obicnu, narucili ombolo sa krumpirom dobili smo kupus....

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku 510davidh510

Putnici koji su gledali informacije o mestu Maslina gledali su i

Maslina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!