“Izlet u Rovinj”
Komentar o hotelu Tsuki sushi restaurant

Tsuki sushi restaurant
Rangiran na 226. mestu od 236 Restorani u Rovinju
Komentar je napisan: 16. mart 2021.

Super restoran na odličnoj lokaciji, egzotična hrana, odnos cijene i kvalitete je dobar, jako ljubazno osoblje! Preporučujem svima koji žele probati nešto drugačije.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku 555antonija

Komentar je napisan: 26. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Kada sam vidjela da se otvorio Japanski restoran u Rovinju ostala sam bas ugodno iznenadjena. Osoblje jako simpaticno, hrana ukusna iako sam u pocetku bila jako skepticna, cijene su malo skuplje ali ne idemo tamo svaki dan bravooo!

Hvala korisniku mihaela569
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Komentar je napisan: 18. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: septembar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tsuki sushi restaurant gledali su i

Tsuki sushi restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!