“De Amicis”

Taverna De Amicis
Rangiran na 7. mestu od 234 Restorani u Rovinju
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje uslužno i gostoljubljivo, pravi obiteljski posao. Kuhinja na visokoj razini, za preporuku Pljukance sa šparogama i kozicama. Svakako treba ponovno posjetiti i probati novi specijalitet.

Hvala korisniku Q4924DQanaa

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Slatki mali restoran u centru Rovinja, u malo zavučenoj ulici. Jeli smo riblju juhu, pljukance s kozicama i šparogama, pečenu ribu u špakeru s povrćem. Pili domaće vino i jeli domaći desert za deset. Vlasnici prijateljski, pristupačni i ljubazni ljudi. Za preporuku. Nismo puno slikavali jer smo puno jeli

Hvala korisniku Sabina E
Komentar je napisan: 19. septembar 2019.

Jako fina hrana,odlična ponuda i još bolje osoblje.Jackson i Amar super pristupačni i simpatični konobari.

Hvala korisniku marta s
Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Ovdje je jednostavno sve super. Dočekalo nas je ljubazno i dobro raspoloženo osoblje.Vlasnik nam je preporučio izvrsno bijelo vino,a isto tako je dao odličnu preporuku što naručiti iz menu.Kao pravi gurman, guštala sam u svakoj namirnici koju je vrhunski pripremila šefica kuhinje. Svakako posjetiti ovo mjesto, gdje ćete sigurno zadovoljiti svoje nepce.
Nema puno slika jer se uživalo u hrani

Hvala korisniku marijana m
Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, divna atmosfera i posebna pohvala za divne konobare Amara, Denisa, Domagoja. Preporučujem svakom da poseti ovo mesto i uziva u gustima mora.

Hvala korisniku KsenijaC19

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna De Amicis gledali su i

Taverna De Amicis – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!