“Gost”
Komentar o hotelu SAMOBORSKA KLET

SAMOBORSKA KLET
Rangiran na 6. mestu od 40 Restorani u Samobor
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 21. novembar 2020.

Najbolji restoran u Samoboru,ugodan ambijentu kojem poželite dugo ostati,ukusna hrana,lijepo servirana.Za svaku preporuku.

Hvala korisniku Vitovanja

Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Samoborska klet zaboravila je kaj znači “klet”. Ponuda vina je jako loša, ništa lokalno, pogotovo crno.
Hrana sigurno nije lokalna i peče se u starom ulju. Cijene niso u isti razini s lošom kvalitetom.

Hvala korisniku Sefertari
Komentar je napisan: 29. januar 2019.

Uzeli smo zapečene štrukle i tjesteninu sa lososom. Obilne porcije i korektne cijene, hrana u redu. Ambijent uredan, a konobar ljubazan.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Maja M
Komentar je napisan: 11. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Bio sam ovdje sa djevojkom. Hrana je bila jako fina. Uzeli smo jedno mjesano meso i bilo nam je taman. Uz prilog pomes i salatu. Goveda juha jako fina i za preporuku. Ugodna atmosfera i jako ljubazno osoblje. Preporucamo

Hvala korisniku Igor G
Komentar je napisan: 18. februar 2017.

Prilično otužno i preskromno za novac koji uzimaju. U blizini ovog restorana ima nekoliko puno kvalitetnijih, s pristojnijim cijenama i ljubaznijim osobljem, pa je moja preporuka - ako baš nemate izbora..... Zaista su originalni i načini na koji vas se sve žele prevariti....fakat jadno. Izbor bezalkoholnih napitaka preskroman, sanitarni čvor kao na trećerazrednom kolodvoru - u polumraku, upitnih instalacija, bez papira za brisanje ruku, intenzivnog mirisa koji se može osjetiti prije ulaza u isti - već kod najbližeg stola. Pa tko voli....

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Tin V

Putnici koji su gledali informacije o mestu SAMOBORSKA KLET gledali su i

Samobor, Zagreb County

Samobor, Zagreb County

SAMOBORSKA KLET – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!