Trakoscan Castle (Dvor Trakoscan)
Dvorac Trakošćan

Mislim da je ovo najbolje očuvan i opremljen dvorac u Hrvatskoj.To je ujedno i muzejski prostor... pročitajte više

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
Nina-bela
Šibenik, Hrvatska
Dvorac Trakošćan

Predobar obiteljski izlet, za 5-godišnjakinju doživljaj i pol. Sam dvorac prekrasan, ulaznice nisu... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. novembar 2019.
mEDO_Cro

Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Predobar obiteljski izlet, za 5-godišnjakinju doživljaj i pol.
Sam dvorac prekrasan, ulaznice nisu preskupe, 40kn odrasli, a djeca do 7 godina besplatno.

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku mEDO_Cro
Komentar je napisan: 17. maj 2018.

Prekrasan dvorac u blizini Zagreba i skoro samoj granici prema Sloveniji.
Dozvoljeno je fotografirati u unutrasnjosti dvorca.Sam dvorac je vrlo prostran i iznimno lijep.
Vrijedi posjetiti

Datum aktivnosti: februar 2018.
Hvala korisniku Slapica75
Komentar je napisan: 5. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Jako lijep dvorac, šteta što se slabo održava.
Uz malo veću pomoć države mogao bi biti jedan od deset u europi.

Datum aktivnosti: novembar 2017.
Hvala korisniku Igor J
Komentar je napisan: 18. april 2017.

do dvorca se moze doci s vise strana, svakako preporuka da se prosece oko jezera pored dvorca ili pak da se unajmi pedalina koja cak nije ni skupa. dvorac je predivan, poucan, prikladan za obitelji s djecom. dio dvorca je zatvoren za posjete no otvoreni dio je vrlo zanimljiv. ako se prati staza nije moguce se izgubiti u masi prostora

Datum aktivnosti: april 2017.
Hvala korisniku strelicij051
Komentar je napisan: 25. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Jako lijepo, pogotovo izgled i unutrasnjost dvorca. Drugdje se mogu slike gledat samo ispod stakla a u Trakoscanu ima covjek osjecaj da si se vratio u vrijeme kada je dvor jos zivio punim zivotom. Mirno i lijepo mjestasce

Datum aktivnosti: septembar 2015.
Hvala korisniku GrupaRajT