“💞”
Komentar o hotelu Restaurant & Bar Dionis

Restaurant & Bar Dionis
Rangiran na 12. mestu od 102 Restorani u Trogir
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Oduševljena sam osobljem i hranom u restoranu. Nalazi se na odličnoj lokaciji i restoran ima predivan pogled. Osoblje je jako uslužno i ljubazno. Svakako moje preporuke!

Hvala korisniku 894chaira_

Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Slučajno smo naletili na ovaj restoran, a ostali ugodno iznenađeni. Konobari Goran i Ana su nam preporučili jela i posluživli nas, jela su bila jako ukusna, riblja juha je bila obilata mesom (rijetkost u RH), lignje ukusne, a desert jako finog okusa, tiramisu se topio u ustima. Moje preporuke svima koji žele fino jesti i imati dobru uslugu!

Hvala korisniku helenasF5139GN
Komentar je napisan: 14. jul 2020.

Prekrasan restoran sa odvojenim kaficem sa najboljim koktelima koje sam probala do sada. Pogled na rivu ocaravajuc. Vrijedno dolaska!

Hvala korisniku Y8647SCmartap
Komentar je napisan: 13. jul 2020.

Dionis je idealno mjesto za pice,kokteli su odlicni.. i lava cake je za svaku pohvalu :) super vecera uz pogled na more :)

1  Hvala korisniku 228mateak
Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Bila je super večera, i Serviz je bio jako dobro.
Odlična riba, i Ambiente je bila pre lepa.
Puno Hvala za sve!

Hvala korisniku RT1312

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant & Bar Dionis gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant & Bar Dionis – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!