“Mrs”
Komentar o hotelu Konoba Štorija

Konoba Štorija
Rangiran na 62. mestu od 102 Restorani u Trogir
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Ovo je moj prvi review na trip advisoru ali imam potrebu napisati kako je ova ”konoba” prevara koju u svom zivotu nisam dozivila..sve sto smo narucili bilo je doslovno nejestivo, konobar(vlasnik) cim dodjete ide na neku zezanciju i sarm ali valjda bas s ciljem da vas prevari..ne mogu vjerovat da netko moze igdje posluziti tako nesto; ostali gladni i ljuti, ne mogu vjerovati da netko uopce moze dati ikakvu ocijenu osim 1(valjda ovi sto su ostavljali komentar su neki frendovi pa zato, drugog objasnjenja nema). Nesto prestrasno, nemojte ici tamo. UŽAS

Hvala korisniku tanjicSt

Komentar je napisan: 15. jul 2019.

Restoran koi je sakriven djelomicno od guzve, a opet je na rubu rive.
Vlasnik nas je docekao rakijom, veoma prijatno.. Iako smo samo popili pice, sve pohvale

2  Hvala korisniku Igor G
Komentar je napisan: 17. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Super cool mjesto u gradu, pozitivno osoblje pridonosi da se osjećate opušteno. Mesna plata ukusna i obilata, probali smo i dalmatinsku platu za predjelo, preporučujem. Zanimljiva lokacija izvan velikih guzvi i žiže, što nama odgovara. Zamjerka u ponudi deserta i u ne rashlađenosti vina koje smo dobili u kibli punoj hladne vode...treba dugo da rashladi vino a i neprakticno je za ulijevati iz mokre boce koja kapa svuda po stolu.

Hvala korisniku 863slavica_
Komentar je napisan: 30. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 28. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Štorija gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Štorija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!