“Ugodna večera s prijateljima.”
Komentar o hotelu Restaurant VANJAKA

Restaurant VANJAKA
Rangiran na 3. mestu od 104 Restorani u Trogir
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Pogodno za: ponuda barova, romantični, specijalne prilike, poslovni sastanci, lokalna kuhinja, porodice sa decom
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 25. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Zajedno sa svoje dvoje prijatelja posjetio sam restoran Vanjaka. Dočekala nas je ugodna atmosfera što je bilo popraćeno odličnom hranom. Za predjelo smo se odlučili za Dalmatinski tapas i Salatu od hobotnice, a za glavno jelo smo naručili Frituru, Jadranske lignje sa žara i Tingul od hobotnice. Također, posluga je bila odlična i svima bih preporučio da posjete restoran Vanjaka.

2  Hvala korisniku ActuallyBrunoR
iris555, Guest Relations Manager objekta Restaurant VANJAKA, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. avgust 2017.

Dragi 'ActuallyBrunoR',

Hvala Vam od srca na Vašem divnom komentaru.
Izuzetno nam je drago da ste uživali u našem restoranu.

Nadamo se da ćete nas posjetiti ponovno.
Lijep pozdrav!

Komentar je napisan: 25. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 21. maj 2019. sa mobilne aplikacije

iris555, Guest Relations Manager objekta Restaurant VANJAKA, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. maj 2019.

Komentar je napisan: 20. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 3. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant VANJAKA gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant VANJAKA – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!