“Ugodna večera”

Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran bi preporučio svima koji uživa u dobroj hrani i ugodnoj atmosferi koju su osigurali odlični djelatnici konobe,preporučio bi vam odlične riblje menije.Na preporuku moga dobrog prijatelja Roberta Lekaj uživao sam u večeri,svi koji posjete Trogir neka posjete ovaj odličan restoran.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku antonio d

Komentar je napisan: 13. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Dosavsi iz Zagreba nisam ocekivao ovakvu potpunu uslugu. Mornarski rizoto je bio perfektan. Konobar Miki tako usluzan. Za mene je ovo bilo nesto novo.

1  Hvala korisniku Redjo M
Komentar je napisan: 10. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prikladno i lijepo uređen prostor, svježa hrana, dobre cijene, izuzetno ljubazno osoblje i ugodna večernja atmosfera. Svakako preporučam.

2  Hvala korisniku Vičenc L
Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hvala tati sto me odveo na ovo divno mjesto sa preukusnom hranom(piletina na žaru) i jako ljubaznim konobarima bilo je jednostavno fantastico❣️

2  Hvala korisniku linda l
Komentar je napisan: 6. januar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Queen Teuta gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Queen Teuta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!