“Obiteljski ručak”

Kuhinje: međunarodna, hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Prvi put smo u restoranu.Ambijent nas je oduševio,čisto.Osoblje je bilo ljubazno.Hrana nas nije baš oduševila.Male porcije.Uz biftek je pisao prilog šampinjoni a nismo ih dobili.Pačja prsa suha,rižot loš.Šteta za tako lijepi restoran.

Hvala korisniku 17.041.972

Komentar je napisan: 22. decembar 2019.

Od malo restorana u Varaždinu, ovaj na Tripadvisor-u ima najbolje ocjene. Za to nema stvarnih razloga jer je restoran prosječan, a za kvalitetu usluge i hranu koju nude nemamo za reći ništa više od “korektno”. Obroci su dovoljne količine za odraslu osobu, nećete ostati gladni, ali nema trunke oduševljenja, odnosno nivo kulinarstva spada u red gablec kantina. Naručili smo buncek i pečenicu sa restanim krumpirom i dinstano zelje. Sve je nedovoljno začinjeno i suho. Drugo jelo je svinjski bečki sa pireom, korektno. Treće je njoki sa teletinom u umaku od šampinjona, također korektno. Nemojte naručivati šopsku salatu jer to nije to. Desert, lava kolač, korektno. Drugi slatki štrukli, solidno.
O osoblju: za ocjenu 3. Došli smo u 15:00, ponudili su nam stol u podrumu za kojem možemo sjediti do 17:00?!?!? Kada smo to odbili, dali su nam drugi u gornjem prostoru, ali smo hranu čekali punih sat vremena, što izaziva nelagodu. Poslije su se izvukli pa zato trojka. Restoran ne bih preporučio nikome tko vodi računa o detaljima i kvaliteti usluge.

Hvala korisniku srdjo1967
Komentar je napisan: 2. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ukusno uređeno,ukusna hrana,ljubazani komobari,jako dobra usluga i na koncu realne cijene. Svakako preporučamo Palatin

Hvala korisniku Tea022
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Stigli kasno poslijepodne i od prolaznika zatražili preporuku za restoran gdje bi ručali. Uputili su nas u "Palatin". Provjerimo recenzije na Trip Advisoru i uđemo. Nismo se pokajali. Simpatičan ugođaj, drago i decentno osoblje i najbolje pržene lignje u životu (iako živim na obali). Preporuka svima.

Hvala korisniku Joško B
Komentar je napisan: 26. decembar 2018.

Mi smo prosli tjedan prvi puta bili u restoranu Palatin. Nazalost ce to biti i zadnji puta. Bili smo s troje male djece, zbog cega su nam i trebali tri djecje stolice. Nazalost ih restoran ima premalo. Kad smo sjeli, narucili smo jelo i pice, za djecu tjesteninu, a za nas odrasle lignje na zaru. Tri puta sam rekao konobaru da zelimo tjesteninu bez umaka. Nakon dobrih sat vremena smo dobili jelo sa umakom, sto nasa djeca naravno nisu htjeli jesti. Nase lignje je bilo totalno prekuhano i puno cesnjaka, tako da samo morao na zahod na povracanje. Jos nikada nisam tako lose jeo. Cijeli tjedan sam se mucio zbog tog uzasnog jela. Sve u svemu nitko od nas nije pojeo ni desetinu svojeg jela. No, to nikoga nije zanimalo, morali smo platiti cijeli racun i gladni napustiti restoran. Nikad vise!

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Marko H
Elena P, Guest Relations Manager objekta Palatin Restoran & Caffe bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. januar 2019.

Poštovani gosp. Marko,

jako nam je žao zbog Vašeg lošeg iskustva dolaskom u naš restoran i ovim putem Vam se ispričavamo zbog neugodnosti koju ste doživjeli.
S ciljem poboljšanja naše usluge, molimo Vas da nam se javite putem maila: restoran@palatin.hr kako bismo zajedno pronašli način da opravdamo Vaša očekivanja.

U nadi da ste primili našu ispriku i da ćete nam pružiti novu šansu svojim dolaskom u restoran, srdačno Vas pozdravljam!

Elena Palatinuš

Putnici koji su gledali informacije o mestu Palatin Restoran & Caffe bar gledali su i

Varazdin, Varazdin County

Palatin Restoran & Caffe bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!