“Rucak”

Kuhinje: međunarodna, hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicni teleci obrazi i rizoto od kozica... Ljubazno osoblje i lijepo ureden interijer... svakako za ponoviti

Hvala korisniku O9308VPmariob

Komentar je napisan: 1. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prvi put smo u restoranu.Ambijent nas je oduševio,čisto.Osoblje je bilo ljubazno.Hrana nas nije baš oduševila.Male porcije.Uz biftek je pisao prilog šampinjoni a nismo ih dobili.Pačja prsa suha,rižot loš.Šteta za tako lijepi restoran.

Hvala korisniku 17.041.972
Komentar je napisan: 22. decembar 2019.

Od malo restorana u Varaždinu, ovaj na Tripadvisor-u ima najbolje ocjene. Za to nema stvarnih razloga jer je restoran prosječan, a za kvalitetu usluge i hranu koju nude nemamo za reći ništa više od “korektno”. Obroci su dovoljne količine za odraslu osobu, nećete ostati gladni, ali nema trunke oduševljenja, odnosno nivo kulinarstva spada u red gablec kantina. Naručili smo buncek i pečenicu sa restanim krumpirom i dinstano zelje. Sve je nedovoljno začinjeno i suho. Drugo jelo je svinjski bečki sa pireom, korektno. Treće je njoki sa teletinom u umaku od šampinjona, također korektno. Nemojte naručivati šopsku salatu jer to nije to. Desert, lava kolač, korektno. Drugi slatki štrukli, solidno.
O osoblju: za ocjenu 3. Došli smo u 15:00, ponudili su nam stol u podrumu za kojem možemo sjediti do 17:00?!?!? Kada smo to odbili, dali su nam drugi u gornjem prostoru, ali smo hranu čekali punih sat vremena, što izaziva nelagodu. Poslije su se izvukli pa zato trojka. Restoran ne bih preporučio nikome tko vodi računa o detaljima i kvaliteti usluge.

Hvala korisniku srdjo1967
Komentar je napisan: 2. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ukusno uređeno,ukusna hrana,ljubazani komobari,jako dobra usluga i na koncu realne cijene. Svakako preporučamo Palatin

Hvala korisniku Tea022
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Stigli kasno poslijepodne i od prolaznika zatražili preporuku za restoran gdje bi ručali. Uputili su nas u "Palatin". Provjerimo recenzije na Trip Advisoru i uđemo. Nismo se pokajali. Simpatičan ugođaj, drago i decentno osoblje i najbolje pržene lignje u životu (iako živim na obali). Preporuka svima.

Hvala korisniku Joško B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Palatin Restoran & Caffe bar gledali su i

Varazdin, Varazdin County

Palatin Restoran & Caffe bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!