“Experience to forget”
Komentar o hotelu Bistro Kaktus

Bistro Kaktus
Rangiran na 5. mestu od 20 Restorani u Velika Gorica
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Orrible Client usluga. Obavezno čekate više od 15 min, a da ne preuzmete narudžbu. Umjesto toga, konobari su bili zauzetiji za posluživanje prijatelja ili starih klijenata i odgovaranje na telefonske pozive, a onda su ostali u skladu s trenutnim redoslijedom i pomogli nam razjasniti neko pitanje. Stvarno bez poštovanja. O meksičkoj hrani nema toga. Nude istu vrstu tortilje i za nekoga tko je stručnjak meksičkog jelovnika ovo bi bila velika šala. Ne računajući koliko je vruće bilo unutra i nema jelovnika, samo mala kartica vani. Toplo preporučujem izbjegavanje ovog restorana i odlazak negdje drugdje okolo. Ne vrijedi glavobolje niti nepoštovanje

Hvala korisniku FantomChaser

Komentar je napisan: 18. januar 2020.

Naručili smo online 4 obroka, između ostalog jednu salatu. 3 obroka su došla, salata nije jer je nije bilo u frižider, ali glavno da se može naručit online. Ni isprika, ni ponuda zamjene. Nesposobna usluga

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku lukam678
Komentar je napisan: 26. april 2019. sa mobilne aplikacije

Pizza je odlična kao i buritto...posluga je ljubazna i brza! Urednost 5. Problem je parking koji zaprima 5 auta te je parking stalno pun...

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Carbon M
Komentar je napisan: 15. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Ukusna meksička hrana i velike porcije. Meksička plata za dvoje je odličan izbor jer je ko za troje haha..

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku djnakica
Komentar je napisan: 5. april 2017. sa mobilne aplikacije

Pizze i meksička hrana su stvarno odlični! Nije skupo, za oko 30 kuna se najedeš jako dobro. Jedini problem je parking, svega par mjesta ispred pizzerije ali se snađete po Gorici :)

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Ana F

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Kaktus gledali su i

Velika Gorica, Zagreb County

Bistro Kaktus – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!