“Vrhunski kvalitet hrane”

Rangiran na 23. mestu od 185 Restorani u Budvi
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Bila sam danas sa porodicom, na ruku. I jako sam odusevljena kvalitetom hrane, i jako prijatno osoblje.

Hvala korisniku Bojana12333
Restaurant_Jadran, Public Relations Manager objekta Jadran Kod Krsta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2020.

Draga Bojana,

Hvala vam na posjeti i vremenu koje ste izdvojili da podijelite vase iskustvo.
Izuzetno nam je drago vidjeti da ste uzivali u nasem restoranu i usluzi, te se nadamo da cemo imati priliku da vas ponovo ugostimo.

Svako dobro

Komentar je napisan: 24. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Bio sam danas na ručku sa prijateljima, prezadovoljni smo hranom, uslugom i osobljem. Posebni pozdravi za menadžera i konobare koju upotpunjuju sjaj ovog lokala.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku 644milosm
Restaurant_Jadran, Public Relations Manager objekta Jadran Kod Krsta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jun 2020.

Postovani Milose,

Hvala vam na ukazanom povjerenju i vremenu koje ste izdvojili da podijelite vase iskustvo. Izuzetno nam je zadovoljstvo vidjeti da ste uzivali u nasem abijentu i nadamo se da cemo imati priliku ponovo da vas ugostimo.

Svako dobro!

Komentar je napisan: 16. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomenalan ambijent, odlicna usluga, prukusna hrana, ljubazno osoblje. Sve pohvale i naravno moja preporuka.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku 671sanelap

Postovana Sanela,

Hvala vam na ukazanu povjerenju i vremenu koje ste odvojili da ovdje napisete vase iskustvo.
Veoma nam je drago vidjeti da ste uzivali u nasem restoranu i nadamo se da cemo imati priliku ponovo da vas ugostimo.

Svako dobro

Komentar je napisan: 16. maj 2020. sa mobilne aplikacije

U dva navrata sam sa prijateljima vecerao u ovom restoranu.Zaista je za svaku preporuku.Hrana je fenomenalna a usluga jos bolja.Rado cu se vratiti.

Hvala korisniku markop363

Postovani Marko,

Ostanite u dobru

Komentar je napisan: 20. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolje pripremljene mušlje u okruženju. Lijepo servirane, ukusne...prste da poližeš, što sam i učinio...hahahah
Uvijek ukusna krana i ,,friendly" ambijent.
Toplo preporučujem.

Hvala korisniku djencic
Restaurant_Jadran, Public Relations Manager objekta Jadran Kod Krsta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. avgust 2019.

Postovani djencic,

Hvala vam na pojeseti i vremenu koje ste odvojili da napisete vase iskustvo. Izuzetno nam je zadovoljstvo sto vidimo da ste uzivali, te se nadamo da cemo imati priliku da vas ponovo ugostimo.

Svako dobro!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jadran Kod Krsta gledali su i

Budva, Opština Budva

Jadran Kod Krsta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!