Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Hvala osoblju hotela BIP u Budvi na pravom odmoru. Jako su ljubazni, profesionalni i pažljivi. Ambijent je veoma prijatan, sobe uredne, zaista odlična usluga... Sve preporuke za vas i vaš hotel! Vidimo se opet

Datum boravka: jun 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku DesertRose111
Komentar je napisan: 23. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Obzirom da u posljednje vrijeme ne ljetujem u Crnoj Gori, moram priznati da mi je odmor u vašem hotelu izuzetno prijao. Moj sin Relja stekao je nove drugare u hotelu i sigurno ćemo se ponovo vratiti. Sve pohvale za uslugu i ukusnu hranu!

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku ivatosic88
Komentar je napisan: 15. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za hotel i osoblje. Ovo je jedan od prijatnijih hotela u kojem smo moja cura i ja imali priliku da boravimo. Check in je bio vrlo brz, mlado osoblje na recepciji vrlo profesionalno. Soba je bila čista, uredna i što je vrlo važno bez buke... Odmorili smo se i naspavali! Prijatno smo iznenađeni i preporučujemo ovaj hotel u Budvi kao pravi izbor.

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku nikolap677
Desetka R, Manager objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. jun 2020.

Dragi Nikola hvala na komentaru. Nadamo se da ćete Vaša supruga i Vi biti ponovo naši gosti. Očekujemo Vas.

Komentar je napisan: 15. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Zaista srdačno preporučujem boravak u ovom hotelu jer ćete naići na atmosferu i gostoprimstvo koje će vas vrlo pozitivno iznenaditi. Moja porodica i ja smo odseli u porodičnom apartmanu koji je komforan i vrlo uredan. Hrana u restoranu je bila odlična. Odnos cene i kvaliteta je zaista dobar! Ono što nam je bilo vrlo bitno je da smo imali obezbeđen parking, a znamo da je to veliki problem sa smeštajem u Budvi jer već godinama unazad odmor provodimo u Budvi. Sve preporuke i hvala osoblju hotela Bip na predivnom odmoru. Definitivno ćemo se vratiti idućeg leta!

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku 814minjam
Desetka R, General Manager objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. jun 2020.

Dragi Minja, zahvaljujemo se na riječima hvale. Zaista nam je bilo zadovoljstvo ugostiti Vašu porodicu i Vas. Očekujemo Vas i idućeg ljeta. Veliki pozdrav od osoblja hotela Bip.

Komentar je napisan: 25. maj 2020.

Provela sam sa prijateljima prelijepih pet dana u hotelu BIP! Moram da kažem da ovaj mali hotel u centru Budve, nadomak Slovenske plaže, ima sve moje preporuke! Počev od kvalitetne hrane, ljubaznog osoblja i higijene koja je za pohvalu. I veoma važno, cijene su apsolutno prihvatljive. Doći ću opet!

Datum boravka: septembar 2019.
1  Hvala korisniku Joana7773
Desetka R, Manager objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. jun 2020.

Poštovana Joana,

hvala Vam na lijepim riječima! Očekujemo Vas opet!