Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Prezadovoljan sam hotelom. Hrana je preukusna,raznovrsna i obilna. Pohvalio bih osobolje hotela,vrlo su pedantni i profesionalni. Hotel ima rent-a car i VIP transfer vozila sa profesionalnim vozacima .
Svaka cast,moja preporuka!

Savet za sobu: Svaka soba je cista i komforna
Hvala korisniku srdja94
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Vec treca godina smo gosti vaseg hotela i ne namjeravamo da vas mijenjamo.Hrana odlicna i ljubazno osoblje..
Plaza i setaliste su blizu,Stari grad takodje,hotel je na odlicnoj lokaciji,sve u svemu,prezadovoljni smo.

Hvala korisniku dragicanovi89gmail
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Pohvale za prijatno i ljubazno osoblje koje je ucinlo da se osjecam kao kod kuce,sobe pristojne i ciste,hrana i lokacija odlicni.Zelim vam uspjesan nastavak sezone i vidimo se sledece godine na istom mjestu

Hvala korisniku anitarN7162UQ
Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Hvala osoblju hotela BIP u Budvi na pravom odmoru. Jako su ljubazni, profesionalni i pažljivi. Ambijent je veoma prijatan, sobe uredne, zaista odlična usluga... Sve preporuke za vas i vaš hotel! Vidimo se opet

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku DesertRose111
Komentar je napisan: 23. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Obzirom da u posljednje vrijeme ne ljetujem u Crnoj Gori, moram priznati da mi je odmor u vašem hotelu izuzetno prijao. Moj sin Relja stekao je nove drugare u hotelu i sigurno ćemo se ponovo vratiti. Sve pohvale za uslugu i ukusnu hranu!

Hvala korisniku ivatosic88