Najniže cene boravka
Booking.com
32 US$
View deal
Besplatno otkazivanje do 17.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Hotels.com
Expedia.com45 US$
Agoda.com37 US$
Priceline32 US$
Prikaži svih 13 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 20. januar 2021.

Sve pohvale za Hotel Bip u Budvi, osoblje je jako ljubazno I profesionalno, sobe ciste, renovirane I sa pogledom na more. Hotel Bip se nalazi na najboljoj lokaciji u Budvi, u mirnom okruzenju, u samoj blizini hotela se nalazi plaza a takodje blizu je Starog grada Budva. Idealan je za boravak sa porodicom, nudi besplatan wifi kao I besplatan parking. Cijene veoma pristupacne. Odlicna vrijednost za novac.

Savet za sobu: Koju god da odaberete necete pogrijesiti, prema informacijama koje sam dobila hotel je nedavno renoviran
Datum boravka: avgust 2020.
1  Hvala korisniku Cicka22
General Manager, Drugo objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2021.

Draga Cicka22,
Hvala što ste izdvojili vrijeme da sa nama podijelite iskustvo boravka u našem hotelu.
Drago nam je da ste zadovoljni uslugom koju pruža naše osoblje i da Vam se dopadaju naše sobe sa pogledom na more,

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za osoblje pre svega, jer su zaista bili preeljubazni svi od prvog do poslednjeg. Hrana je bila super, a sobe kao na slici. Hotel se nalazi u blizini plaže, što je ogromna prednost.. imaju super odnos cene i kvaliteta. Mi se definitivno vraćamo kod njih opet

Datum boravka: septembar 2020.
2  Hvala korisniku dvaputasezovem
General Manager, Other objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. novembar 2020.

Draga dvaputasezovem,

Komentar je napisan: 25. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Boravio sam sa prijateljima 7 dana u hotelu Bip,i mogu reci da nosim jako lijepe utiske.
Osoblje je ljubazno,hrana dobra i sobe su sto je najvaznije ciste.
Plaza je jako blizu,ima lijepih mjesta za setnju i ispijanje kafe,a u basti restorana mogli smo pratiti sportske dogadjaje.
Puno pozdrava i vidimo se ponovo

Datum boravka: jul 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku 818markoj
General Manager, Other objekta Hotel BIP, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. novembar 2020.

Dragi Marko,
Vaš hotel Bip

Komentar je napisan: 24. avgust 2020.

Dragi Bip-ovci,samo da se javim i zahvalim na 7 nezaboravnih dana odmora.
Atmosfera u hotelu je bila opustena i prijateljska,osoblje jako ljubazno a hrana jako dobra.
Odmor je bio pravo uzivanje.
Vidimo se dogodine sigurno.

Datum boravka: jul 2020.
1  Hvala korisniku veskoi2020

Dragi Vesko,
Vaš hotel Bip

Komentar je napisan: 24. avgust 2020.

Prvi put ljetujemo u vasem hotelu i zaista smo zadovoljni i prijatno iznenadjeni ljubaznoscu osoblja,netipicnom za crnogorsko podneblje.Hotel je na par minuta hoda od plaze,blizu su i butici i popularni kafici a ima i parking koji je besplatan za goste.
Sve pohvale
Ivan

Datum boravka: avgust 2020.
1  Hvala korisniku IvanP4210

Dragi Ivane,