Komentar je napisan: 27. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo sam zadovoljna sa cjelokupnim animacionim timom hotela Aleksandar u Budvi. Ulazu nevjerovatan trud, vole svoj posao, zainteresovani su za svako dijete, uvijek su veseli, raspolozeni i nasmijani. Posebno bih izdvojila animatore: Billy, Jonny i Ivan.

Hvala korisniku Milena J
Budvanskarivijera, Public Relations Manager objekta Hotel Aleksandar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 31. jul 2018.

Postovana Milena,
Ovim putem želimo da Vam se zahvalimo na izdvojenom vremenu za komentar i ocjenu našeg hotela, a pogotovo tima animacije. To nam puno znači. Primite srdačne pozdrave od svih nas iz hotela "Aleksandar" i kompanije Hotelska grupa Budvanska rivijera.

Komentar je napisan: 10. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Ekipa animatora je odlicna.Sve pohvale za Belgijanca Jovicu i Cetinjanina Ivana.Odlicni su,predusretljivi i za svaku saradnju.Za svaku su preporuku.Rado cemo se vratiti ovom hotelu sa ovakvim osobljem.

Hvala korisniku Sladjana B
Komentar je napisan: 21. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Zelim da pohvalim prije svega vrhunsku ekipu u vasem hotelu od sankera, konobara i animatora. Animatori Ivan, Jovica i Billy obavljaju svoj posao veoma dobro i strucno. Zabavni su i njihove lude igre su interesantne za takmicarski nastrojene porodice poput moje. Zelim da pohvalim i jako kulturne i dobre sankere na bazenu i prijateljski nastrojene konobare u restoranu.

Datum boravka: jun 2018., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Departure501722
Budvanskarivijera, Public Relations Manager objekta Hotel Aleksandar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jun 2018.

Postovana Jovana,
puno hvala na izdvojenom vremenu za komentar i ocjenu našeg hotela. To nam puno znači. Primite srdačne pozdrave od svih nas iz hotela "Aleksandar" i kompanije Hotelska grupa Budvanska rivijera.

Komentar je napisan: 5. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2018., putovao/la je sa porodicom
Budvanskarivijera, Public Relations Manager objekta Hotel Aleksandar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 7. avgust 2018.

Komentar je napisan: 29. jul 2018.

• Datum boravka: jul 2018., putovao/la je samostalno