“Ocjena restorana”

Rangiran na 73. mestu od 185 Restorani u Budvi
Kuhinje: jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Odličan restoran, sa još boljom ponudom. Savršen odnos cijene i kvaliteta.

Velike pohvale za osoblje, a posebno za šefa Miška.

Vratićemo se zadovoljstvom...

Hvala korisniku nemb92

Komentar je napisan: 5. april 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji na primoriju!kapa dole za gazdu,restoran,osoblje i klopu!ps.vidimo se sutra!nemojte bez veze da lutate!nego pravac PARMA

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku robinjosa56
Komentar je napisan: 13. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako neljubazno osoblje, hrana nista specijalno i ceka se dugo, nekada je bio super restoran ali se toliko iskvarila usluga da ne preporucujem posjetu

Hvala korisniku 643anci
Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Rostilj je okej, nista specijalno,kao i kod svih drugih, ali usluga... NAJGORA U BUDVI, CRNOJ GORI! Konobari NELJUBAZNI, AROGANTNI, ZABORAVNI,SMOTANI! Parma je imala svoie bolje dane, sad se sve iskvarilo,sve zbog osoblja tj usluge. Velika zamerka syo se sve naplacuje, kecap, majonez... Narucis posebno pomfrit, oni donesu zajedno sa porcijom a naplate posebni, jos samo so i biber ne naplacuju, blaho receno UZAS! Higijena UZAS, KATASTROFA, PRLJAVO,MASNO,CENOVNICI,SVE!

1  Hvala korisniku Razocarani_gurman
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Vec nekoliko godina posjecujemo ovaj restoran s vremena na vrijeme i svaki put pitamo da li su cevapi mijesani ili juneci(jednostavno ne jedemo svinjsko) svaki put smo dobili odgovor da su juneci i odlazak konobara s blagim osmijehom.
Do ovog ljeta! Zamoljeni smo od strane konobara,koji je tu prvi put ovoga ljeta,da ne kazemo da su mijesani.
Popili smo pice,zahvalili se i otisli za sva vremena.
Neka im sluzi na cast i na dusu.

Hvala korisniku Danica123456789

Putnici koji su gledali informacije o mestu Parma gledali su i

Pržno, Opština Budva
Budva, Opština Budva

Budva, Opština Budva

Parma – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!