Za opuštanje

Prilično čista plaža, zbog stena koje sa nadvijaju nad njom brzo bude u hladu, a zbog sitnog... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.
Jelenagvpt
Đe nikšićko?!

Braćo Montenegrini, valja li to tako: na razinu fetiša uzdignuti ležaljke i suncobrane (najskuplje... pročitajte više

Komentar je napisan: 25. avgust 2018.
BorkaR5
Pročitajte sve komentare (1.100)

1.100 rezultata
Komentar je napisan: 27. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Plaža ispod stenja, otvoreno more, slonjen od mnogo gužve....zaista sam uživao na Mogrenu....voda je čista, plaža takodje....opet da ponenem jednu stvar koja mi je kvarila utisak, ali to je moj problem...pivo od skoro 3e...meni je to bilo mnogo...

1  Hvala korisniku GoranM457
Komentar je napisan: 29. avgust 2016.

Do plaže se dolazi uskim puteljkom i prolazom ispod hotela Avala koji zaudara po mokraći i izmetu. Preporučujem zaustaviti dah na minutu dok se ne prođe taj dio puta. Plaža je zabačena, uvučena između stijena i već iza 4 sata popodne sunce zađe tako da oni koji ne vole sunce mogu uživati , a oni koji vole sunce će tražiti sunčaniju plažu. More je čisto ali je na plaži ogromna gužva pa ste primorani uzeti ležaljku sa suncobranom koju će te platiti 10 eura ako kojim slučajem nađete slobodnu. Na plaži se nalazi ugostiteljski objekt koji pušta dosta glasnu muziku i u njemu možete pojesti fast fod hranu ni po čemu se ne ističe od ostalih ugostiteljskih objekata koji su na budvanskim plažama.

1  Hvala korisniku Ines S
Komentar je napisan: 26. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

I samo to. Sve ostalo je suvise prenaglaseno, preskupo, fensi i po meni onako degutantno. Valjda to privlaci i neke posebne ljude. A moglo bi to da bude i pristojnije.

Hvala korisniku gorant410
Komentar je napisan: 12. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Gužva; potrebno je doći čim je ranije moguće. Ponesite piće i hranu sa sobom jer nije bas dostpno cijenama. Držati se prve plaže jer je druga opasna kod izlaska i ulaska

Hvala korisniku 224mateaz
Komentar je napisan: 18. april 2016.

ekstra plaza.. za svakoga ponesto. sitan sitan sitan sljunak prija za gole tabane :) jedini problem na ovoj plazi je sto sunce dosta ranije zadje zbog stene koja se nalazi sa desne strane kada gledate ka vodi. sve ostalo apsolutno na mestu. ubedljivo najbolja plaza u budvi.

Datum aktivnosti: avgust 2015.
1  Hvala korisniku Marko G