“Obavezno posetiti 😊”
Komentar o hotelu Sandy

Sandy
Rangiran na 1. mestu od 24 Restorani u Čačku
Komentar je napisan: 19. novembar 2020.

Osoblje je divno i ljubazno, hrana savršenog ukusa i opuštajući ambijent.
Ne može se naći zamerka.

Hvala korisniku Zujce

Komentar je napisan: 14. oktobar 2020.

Šta reći o kafiću - restoranu koji postoji više od 30 godina. Bar koliko ja znam. Oduvek poznata picerija i mesto okupljanja.

Datum posete: septembar 2020.
1  Hvala korisniku zambasosa
Komentar je napisan: 18. jul 2020.

Леп амбијент, храна одлична, љубазно особље, цене умерене. Свака част!
Обавезно долазимо поново, не мењајте ништа.

Hvala korisniku Remetnik
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Једино место у Чачку са квалитетном услугом, а уједно изврсна храна и пријатан амбијент. За сваку похвалу.

Hvala korisniku Ана М
Komentar je napisan: 22. maj 2019.

cene se formiraju po nahodjenju izgleda,nema flajera,cene stare bar pola godine,nema azuriranja ,ne znas koliko ces platiti dostavu,na internetu su stare cene,oni to ynaju ,ali ih ne manjaju

2  Hvala korisniku snaucer6492

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sandy gledali su i

Čačak, Centralna Srbija

Sandy – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!