“NE preporucujem!”
Komentar o hotelu Pecenjara Kod Brana

Pecenjara Kod Brana
Rangiran na 20. mestu od 24 Restorani u Čačku
Komentar je napisan: 19. novembar 2020.

Jagnjetina hladna vise kosti nego mesa...Enterijer 80's, Kelnerica obucena ko da je posla da slaze drva. Kafancina obicna, Cene nisu visoke ali kakva je hrana mogle bi ladno dole. Kad vidite ovo mesto pridajte gas slobodno.

Hvala korisniku NebojsaS62

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Svratio sam,kao kupim i ponesem pecenje,katastrofa,spakovano mi je razlicito meso peceno zadnjih dana.
Kelner je zaboravio da mi vrati kusur 1000 dinara.
Ne pada mi napamet da bilo kada vise svratim kod tih prevaranata.
Bez zelje da bilo kome namecem svoje misljenje OVU KAFANU OBILAZITE U SIROKOM LUKU

Hvala korisniku Perica950
Komentar je napisan: 18. februar 2020.

Na preporuku prijatelja iz Čačka smo otišli u ovu kafanu, jer smo želeli da pojedemo dobru jagnjetinu. Prijatelj nas je uputio Kod Brane ali uz napomenu da pazimo da nas ne prevare, na šta sam se ja u samom startu začudila......čim to kaže mora da ima razloga. Obzirom da smo žurili da nastavimo put, svratili smo na ovu kafanu na samom putu i pokajali se.
Upravo nam se to i desilo. Kada sam rekla konobaru da nam donese jgnjetinu ali da ne volim but, doneo nam je tanjir sa dve koske od kičme i tri komada masti koja se trese.
Kada smo ga pozvali da nam naplati piće i vrati meso tj koske i loj , sav užurban je rekao kako nema probelma i doneće novo meso.Stiglo je novo, bez ikakovog izvinjenja, zaista malo bolje, ali opet sa dve koske od kičme gde nema trunke mesa.

Imam utisak da sve ono što ostane od pečenja fino rasporede na putnike koje prolaze pored Čačka po principu sad vas vidimo i nikad više.

Uz sve to, cene pečenja u meniju su rukom prepravljenje na veće dok su cene svih ostalih jela i pića iz ponude uredno iskucane.Baš me zanima šta bi inspekcija rekla na to. Pri tom nije moguće platiti ni karticom.

Hvala korisniku Odyssey179590
Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Staklo u salati koju sam jela.
Dno dna! Nikad vise tamo.
Ni izvinjenje nismo dobili jer je receno da je to nemoguce.

Hvala korisniku tp0210
Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran na magistrali, jagnjetina hladna i prosečna, čorba isto, palačinke su vrlo dobre, umesto dimljene vešalice doneli su dimljeni vrat a da nam ništa o tome nisu rekli. Osoblje je ok.

Hvala korisniku miki_9001

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pecenjara Kod Brana gledali su i

Čačak, Centralna Srbija

Pecenjara Kod Brana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!