“Nikad vise! 03.12.2020.”
Komentar o hotelu Pecenjara Kod Dragise

Pecenjara Kod Dragise
Rangiran na 18. mestu od 24 Restorani u Čačku
Komentar je napisan: 3. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Toliko sam toga cuo o najboljem pecenju a na kraju sam dobio najgore pecenje! Dosao sam da veceram ali s obzirom na situaciju oko korone ipak smo se odlucilo za poneti! Na veliko odusevljenje mene i moje porodice da probamo to pecenje, usledio je sok.... Kada smo raspakovali unutra su samo bile koske i masnoca... Kao da su pokupili ostatke iz ostalih tanjira i spakovali.... Ne preporucujem nikako za poneti jer ko zna sta ce vam "uvaliti" a restoranu tj kuhinji mogu da porucim da nije sramota reci kad nemate pecenje kako treba.... Uzas!

Datum posete: decembar 2020.
1  Hvala korisniku Mihailo30

Komentar je napisan: 23. septembar 2020.

Usli smo u kafanu i sedeli 15min, konobari si prolazili pored nas bukvalno nista niko, kao da nepostojimo. Izlasli smo, ljudi bukvalno nista, u fazonu sto ste uopste ulazili, odemo u kafanu preko puta kod brana,konobar odmah prilazi. Ovo je drugi put kod dragise da se ovo desava, vise nikada neulazim

Datum posete: septembar 2020.
1  Hvala korisniku Krejax
Komentar je napisan: 2. septembar 2020.

Ovde sam svratio da kupim jagnjeće pečenje za poneti i nisam se pokajao. Parking je odlično uredjen. Restoran vrlo čist. Odlično mesto za kraći predah.

Hvala korisniku LGY72
Komentar je napisan: 15. jun 2020.

Bili smo ovde jednom i crnomanjast konobar koji nas je sluzio je bio fantastican. Danas, 15.06 kada smo dosli, taman je kafanu napustao Ministar Antic i sva posluga je izasla da ga isprati, s tim da su mu popakovali i pecenje i odneli do auta. Mi smo seli i niko nije dosao da nas usluzi 20 minuta. Nas kelner od pre neki dan nije bio tu, bio je tu samo jedan procelav konobar kojeg je relativno bolelo uvo za nas, s obzirom da eto nismo ministri, ni ministrova deca
Divno.

Datum posete: jun 2020.
3  Hvala korisniku AleksandraC22
Komentar je napisan: 23. februar 2020.

Bio sam dva puta gost, prvi put sam bio razočaran jer sam od dosta ljudi čuo da je pečenje odlično, ali kontao sam da sam možda naletio u pogrešnom trenutku pa sam ponovio posjetu kada sam sledeći put išao za Bg i utisak možda jeste bio za nijansu bolji, ali iskreno ništa specijalno...

Hvala korisniku sipatb

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pecenjara Kod Dragise gledali su i

Čačak, Centralna Srbija

Pecenjara Kod Dragise – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!