“ODLICNA HRANA”
Komentar o hotelu Moravski Alasi

Moravski Alasi
Rangiran na 5. mestu od 24 Restorani u Čačku
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Riba mi se najvise dopada, ali i ostala hrana je odlicna. Prikladno za poslovna okupljanja. Bas sam zadovoljna.

Hvala korisniku ninaninaninanina12

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

prijatno mesto bilo za porodicno okupljanje,poslovni rucak ili druzenje sa prijateljima.
Sve preporuke

Hvala korisniku Boban032
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Ugodno mesto, povoljno za grupe i porodicne ruckove. Veliki izbor jela od ribe i mesa odlicnog ukusa. Osoblje i ambijent veoma prijatni.

Hvala korisniku MilicaTomic78
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Bio sam tamo oko poslovnog dogovora,jako je lepo takodje je i riba izvrsna.Usluga je veoma dobra. Jako lep restoran.

Hvala korisniku 877lazars
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Oduseviljeni smo ukusom kako recne tako i morske ribe, obavezno treba da se proba riblja corba. Nase preporuke.

Hvala korisniku Sanja976

Putnici koji su gledali informacije o mestu Moravski Alasi gledali su i

Čačak, Centralna Srbija

Moravski Alasi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!