“🙂”
Komentar o hotelu Moravski Alasi

Moravski Alasi
Rangiran na 3. mestu od 24 Restorani u Čačku

Lepo uredjen ambijent, usluga na visokom nivou. Hrana fenomenalna, uvek ima noviteta. Sve vrste vina.

Hvala korisniku Miselinko23

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Gosti su prezadovoljni sa hranom,picem i uslugom.
Sve preporuke i pohvale.
Dodjite i uverite se sami

Hvala korisniku CACAK032
Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Ambijent baš lep, muzika prijatna, hrana vrlo ukusna, dostava brza i osoblje izuzetno ljubazno i profesionalno. Obožavam da idem sa društvom i porodicom.

1  Hvala korisniku zeljkovna
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Riba mi se najvise dopada, ali i ostala hrana je odlicna. Prikladno za poslovna okupljanja. Bas sam zadovoljna.

Hvala korisniku ninaninaninanina12
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

prijatno mesto bilo za porodicno okupljanje,poslovni rucak ili druzenje sa prijateljima.
Sve preporuke

Hvala korisniku CACAK032

Putnici koji su gledali informacije o mestu Moravski Alasi gledali su i

Čačak, Centralna Srbija

Moravski Alasi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!